Number of items: 249

Orosz László (1928-2000): Asztali csendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 70×50 cm
10144.

15 000 HUF
40,65
46,88

Papp Tünde (1978-): Mártély. Olaj, farost, jelzett, 39×55 cm
10145.

10 000 HUF

Jean Paul jelzéssel: Autók. Vegyes technika, papír, 29×43 cm
10146.

1 000 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): Keresztútnál, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 25,5×34 cm
10147.

1 000 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): Alkonyat, színezett rézkarc, papír, jelzett, 28,5×37,5 cm
10148.

1 000 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): Biedermeier interieur, színezett rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 25,5×34 cm
10149.

4 000 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): Velence. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×24 cm
10150.

5 000 HUF

10151.

12 000 HUF

Pászk jelzéssel: Falusi házak. Olaj, farost, 36×45 cm
10152.

3 000 HUF

Pólya jelzéssel: Vásár. Olaj, farost, 47×58 cm
10153.

16 000 HUF
43,36
50,00

10154.

6 000 HUF

Révész Imre (1859-1945): Kukoricafosztás, színezett rézkarc, papír, kartonra kasírozva, körbevágva, 39×50 cm
10155.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF