Number of items: 249

Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901): Ketten estélyen, heliogravűr, papír, jelzett a heliogravűrön, 18×13,5 cm
10108.

9 000 HUF
24,39
28,13

Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901): Leányportré.  heliogravűr, papír, jelzett a heliogravűrön, 18×13,5 cm
10109.

9 000 HUF
24,39
28,13

1861-62 Lechner jelzéssel: 3db grafika, papír,20x29cm
10110.

16 000 HUF
43,36
50,00

10111.

4 000 HUF

10112.

4 600 HUF
12,47
14,38

cca 1910 Fritzi Löw (1892-1975): Szobában, színes litho, dúcon jelzett, papír, 10x8cm
10113.

3 000 HUF

cca 1910 Fritzi Löw (1892-1975): Séta, színes litho, dúcon jelzett, papír, 10x8cm
10114.

3 000 HUF

Maár A. jelzéssel: Hazafelé, olaj, falemez, 18x24cm
10115.

1 000 HUF

Frans Masereel (1889-1972): A halál támadása. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 34×24 cm
10116.

2 000 HUF

Mcp jelzéssel: Tájkép. Olaj, vászon, keretben, 50×70 cm
10117.

8 000 HUF

Mesterházy Dénes (?-?): Pecázó. Olaj, karton, sérült antik keretben, 24×34 cm
10118.

9 000 HUF
24,39
28,13

Mille jelzéssel: Erdei részlet. Olaj, selyem, 25×36 cm
10119.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF