Feldmarschall Conrad: Aus meiner Dienstzeit 1906-1918. Zweiter Band: 1910-1912. Die Zeit des lybischen Krieges und des Balkankrieges bis Ende 1912. Wien/Berlin/Leipzig/München, 1922, Rikola Verlag. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban.
Lándor Tivadar (szerk.): A nagy háború írásban és képben összesen 6 kötet. Első rész: Északon és délen. 1-4. kötet, Második rész: A nyugati harctér. 2. kötet. Harmadik rész: Az olasz háború. Budapest, (1915-1926), Atheneum Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság kiadása, színnyomatú, mélynyomású és egyszínű műmellékletekkel, szövegképpel és számos térképvázlattal, kiadói egészvászon kötésben. Egy kötet gerincén szakadás, néhány kisebb kopás, egyébként általában jó állapotban.