Printed Materials Number of items: 361
1196627
13415
249
Printed Materials
1784 Johann Amadeus Wolsteinnek az Udvari Haditanácshoz írt jelentésének magyar nyelvű nyomtatott változata a szarvasmarha-állomány várható megbetegedéséről és annak okairól, körülményeiről
3 000 HUF
1198235
13416
249
Printed Materials
cca 1790 Toldalék ethimológiai munkához, népies és nyelvújítási szavak fordításával 40p.
4 000 HUF
1155655
13417
249
Printed Materials
1792 nov. 1. General Pardon (amnesztia),7948. sz. Protocollum, Gróf Wallis Mihály, Bécs, viseltes állapotban, 38x45cm
2 000 HUF
1155661
13418
249
Printed Materials
1800. május 5. General Pardon (amnesztia),Gróf Tige Ferdinánd,5904. sz. Protocollum, Bécs, viseltes állapotban, 36x42cm
2 000 HUF
1189732
13419
249
Printed Materials
Szentképek, 3db ebből 2 metszet, 1db lithó, cca 11x7cm, + 4db gyónási cédula (1802-1807),
1 000 HUF
1196375
13420
249
Printed Materials
1809 Habsburg József nádor (1776-1847) nyomtatott hirdetménye a nemesi insurrectio napóleoni háborúk utáni feloszlatásáról, 2 p.
4 000 HUF
1194695
13421
249
Printed Materials
1820 Tudományos Gyűjtemény, 4. évf. 4. köt. Pest, Trattner. Kicsit foltos papírkötésben, egyébként jó állapotban.
3 000 HUF
1194696
13422
249
Printed Materials
1820 Tudományos Gyűjtemény, 4. évf. 5. köt. Pest, Trattner. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
3 000 HUF
1194709
13423
249
Printed Materials
1832 Tudományos Gyűjtemény, 6. évf. 1-3. köt. Pest, Trattner. A három kötet egybekötve. Kicsit kopott, későbbi félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
4 000 HUF
1194705
13424
249
Printed Materials
1832 Tudományos Gyűjtemény, 16. évf. 1-3. köt. Pest, Trattner. A három kötet egybekötve. Kicsit kopott, későbbi félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
4 000 HUF
1196190
13425
249
Printed Materials
1835 Jelentés az ország törvényhatóságaihoz a Magyar Tudós Társaság igazgatóságától munkálódásai és pénztára mibenléte felől. Buda, 1835, a Magyar Királyi Egyetem betűivel.
2 000 HUF
1194706
13426
249
Printed Materials
1838 Tudományos Gyűjtemény, 22. évf. 4-6. köt. Pest, Trattner. A három kötet egybekötve. Kicsit kopott, későbbi félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house