1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Magyarország helységnévtára 1956, Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Félvászon kötés, kopottas állapotban.