2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Kennan György: Szibéria. Írta --. Fordította Zempléni P. Gyula. Bp., 1905. Győző Andor. 290 p. Korabeli, aranyozott gerincű egészvászon kötésben. Megkímélt állapotú példány.