Number of items: 275

Zalán jelzéssel: Tanya. Olaj, farost, keretben, 53×72 cm
10216.

9 000 HUF
24,39
28,13

Zeller jelzéssel: Ligetes táj. Olaj, farost, 50×65 cm
10217.

8 000 HUF

Zorkoczy jelzéssel: Nyári séta. Olaj, karton, keretben, 34×48 cm
10218.

6 000 HUF
9

Zórád jelzéssel: Utcarészlet. Akvarell, papír, 35×23 cm
10219.

1 600 HUF

Zórád jelzéssel: Holdvilág utca. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 36×26 cm
10220.

1 600 HUF
14

Ismeretlen alkotó: Női portré. Olaj, farost, jelzett, keretben, 27×21 cm
10221.

1 000 HUF

Ismeretlen alkotó: Tengerpari táj, kollázs, karton, jelzett, üvegezett keretben, 20×30 cm
10222.

2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Alpesi táj. Gouache, papír, üvegezett keretben, 25×34 cm
10223.

1 000 HUF
11

Balogh jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, vászon, 60×80 cm
10224.

36 000 HUF
97,56
112,50

Olvashatatlan jelzéssel: Éjszakai halászat. Olaj, vászon, 47×38 cm
10225.

4 000 HUF

10226.

16 000 HUF
43,36
50,00

Olvashatatlan jelzéssel: Szarvasbőgés. Olaj, vászon (sérült), keretben, 80×60 cm
10227.

7 000 HUF
18,97
21,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF