Number of items: 275

id. Swierkiewicz Róbert (1914-2002): Vízparti táj, olaj-vászon, sérült, 40x50cm
10180.

4 000 HUF

10181.

9 500 HUF
25,75
29,69

Swierkiewicz Róbert (1942-): Önportré. Rézkarc, papír, jelzett, 13×12 cm
10182.

8 000 HUF

Swierkiewicz Róbert (1942-): Pierrot 1967. Rézkarc, papír, jelzett, 22×15 cm
10183.

8 000 HUF

Szabó jelzéssel: Vízparton. Vegyes technika, papír, 30×44 cm
10184.

2 600 HUF
7,05

Szabó jelzéssel: Kacsák. Olaj, karton, keretben, 26×26 cm
10185.

2 600 HUF
7,05

Szalay jelzéssel: Tokaj. Olaj, farost, keretben, 65×49 cm
10186.

26 000 HUF
70,46
81,25

Szalay jelzéssel: Férfi és nő. Tus, papír, 29×21 cm
10187.

1 000 HUF

Szász jelzéssel: Arcok. Vegyes technika, papír, 20×13 cm
10188.

1 600 HUF

Szász Endre (1926-2003): A pincemester és a nyolcéves, tus, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, 12×15 cm
10189.

8 000 HUF

Szász Endre (1926-2003): Melléképület, tus, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, 20×14 cm
10190.

8 000 HUF

Szász Endre (1926-2003): Férfi fej, tus, papír, jelzés nélkül, 22,5×21 cm
10191.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF