Books: Minibooks Number of items: 8
1171490
13505
247
Books: Minibooks
Koncz János: Karate, sportkarate. Minikönyv Szász Endre által készített porcelán díszítéssel. Bp., 1983. Csak 600 pld
3 000 HUF
1171631
13506
247
Books: Minibooks
Bányászat a Herendi porcelánművészetben. Szerk: Tóth Pál. Miskolc, 1985. Herendi porcelán plakettel, Csak 150 példány!
3 000 HUF
1123085
13507
247
Books: Minibooks
Janka Gyula: Amit még a miniatűr könyvekről tudni kell. Bp., 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Minikönyv, magyar, angol, orosz, német nyelven. Díszes, aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
1123061
13508
247
Books: Minibooks
B. Fábri Magda: Antifasiszta plakátok. Bp., 1976, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv, 257. sorszámozott példány, készült 1200 példányban. Díszes műbőr kötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
1123073
13509
247
Books: Minibooks
Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Bp., 1973, Műszaki Könyvkiadó. Minikönyv, magyar, angol, orosz és német nyelven. Díszes, aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
1123050
13510
247
Books: Minibooks
1 000 HUF
1123187
13511
247
Books: Minibooks
A Fészek 1901-1976. Emlékkönyv a Fészek Művészklub alapításának 75. évfordulójára. Szerk.: Demeter Imre, Galambos Tibor. Bp., 1976, Gondolat. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
1173914
13512
247
Books: Minibooks
Magyar postabélyegek. 1-11. köt. Bp., 1982-1988, Állami Nyomda - Magyar Posta. Minikönyvek, 308. ill. 310. számú sorszámozott példányok. Vászonkötésben, jó állapotban.; Állami Nyomda bélyegblokkok gyűjteménye. 12. köt.: 1934-1987. Bp., 1988, Állami Nyomda. Minikönyv, 310. számú sorszámozott példány. Vászonkötésben, jó állapotban.
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house