Watches

Number of items: 20

GoodYear többfunkciós férfi óra, digitális és mechanikus kijelzővel, működik, eredeti dobozában
11238.

3 000 HUF

Doxa Synergon qoartz karóra, új állapotban, eredti védőfóliákkal, eredeti dobozában, papírral / Brand new Doxa watch
11239.

40 000 HUF
108,40
125,00

Doxa másodperc mutatós antik zsebóra, kissé sérült számlappal, működik, d:5 cm
11240.

12 000 HUF

Seneta dupla fedeles, 14K arany (Au) zsebóra, nagyon szép állapotban, működőképes. 15 köves, másodpercmutatós / Vintage Seneta double-lid 14C gold pocket watch. 15 rubis, in nice condition, works well. 78,5 gr
11241.

170 000 HUF
460,70
531,25

Cornavin női másodperc mutatós karóra, működik, jelzett, fém szíjjal, 17 köves
11242.

4 000 HUF

XX. sz. eleje: Ingás falióra. Felet és egészet üt, felhúzókulccsal jó állapotban, működik / Begining of the 20th century: Large watch with pendullum strikes half and whole hour. Works well. 60x35 cm
11243.

38 000 HUF
102,98
118,75

XX. sz. eleje: Mechanikus, bronz kandalló óra, francia szerkezettel, zománcozott számlappal, felet és egészet üt. Tetején nyitható amforával. Üveg nélkül, jelzés nélkül, kulcs nélkül, jár, de beállításra szorul. / Begining of the XXth century: Bronze chandellier watch with enameled dial, strikes half and hour, without glass, needs setting. 30 cm
11244.

40 000 HUF
108,40
125,00

Vegyes óra tétel: különféle nem kipróbált női és férfi karórák ill. 1 db zsebóra és 1 db vastagságmérő (1,1 cm-ig), összesen 8 db
11245.

2 000 HUF
16

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF