https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Travelling, cities Number of items: 52
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
745989
12786
244
0
14000
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. (V. hiányzik) Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, közepes állapotban
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
775473
12787
244
0
10000
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Teljes sorozat, kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, a kötéseken itt-ott kopásokkal, két kötet gerince elvált, de javítható, egy-két lap hiányzik, illetve elvált
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
1133814
12788
244
0
800
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Budapest múzeumai. Bp., 1984, Corvina. Kiadói kartonkötésben, védőborítóval, gazdag képanyaggal 1052663
12789
244
0
2800
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Gombos Zoltán: Régi kertek Pesten és Budán. Bp., 1974. Natura
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
1077081
12790
244
0
2600
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Walkó László: Budapesttől Velencéig írásban és képben. Előszó Dessewffy Arisztid. Bp. 1907. Athenaeum. 440p. (Menetrend, hirdetések.) Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
975322
12791
244
0
800
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Józsefvárosi Lexikon 1970. Az MSZMP VIII. ker. Bizottsága és a Fővárosi Tanács VIII. ker. Tanács kiadásában. Kiadói műbőr kötésben. Korának megfelelő állapotú.
The item is not available
1130461
12792
244
0
1600
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Ignácz Rózsa: Levelek Erdélyből. Bp., 1ö42, Dante Könyvkiadó. Laza félvászon kötésben, jó állapotban.
Starting price:
1 600 HUF
1151138
12793
244
0
2000
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Prinz Gyula: Magyarország földrajza. Bp., 1942, Renaissance Könyvkiadóvállalat. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1155596
12794
244
0
2200
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Vígh Károly: A Váci Kőtóttárügyár törénete. Bp., 1960. 100p.
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
1151274
12795
244
0
800
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Marót János dr.: Fertőd útikalauz.1961, Győr-Sopronmegyei Nyomdai Vállalat. Illusztrált kiadói papír kötésben. 1155229
12796
244
0
1000
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Dr. Thirring Gusztáv-Dr. Heimler Károly: Sopron, Kőszeg, Eger és környékének részletes kalauza. 3 kalauz egy könyvbe kötve. Egészvászon kötésben, a kötés jó, belül a lapok több helyen megviselt állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
1111407
12797
244
0
1400
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Perényi Antal: A veszprémi Dávid-árvaház története. Veszprém, 1892, Kompolthy T. "Petőfi" Könyvnyomdája. Kissé szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment