Art-ceramics Number of items: 24
980767
11058
244
42000
Art-ceramics
Kovács Margit (1902-1977): Kislány virággal. Festett kerámia, jelzett, copfján apró lepattanás / Girl with flower. Painted ceramic with minor fault 13 cm
42 000 HUF
977153
11059
244
160000
Art-ceramics
Kovács Margit (1902-1977): Esőleső. Festett mázas terrakotta, jelzett, hibátlan, m:37 cm
160 000 HUF
1074706
11060
244
19000
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-): Testvérek. Kézzel festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:33 cm
19 000 HUF
912726
11061
244
Art-ceramics
Badár Balázs (1855-1938): Füles váza pár, mázas kerámia, apró máz hibákkal, jelzett, m:28 cm
16 000 HUF
1067007
11062
244
Art-ceramics
5 000 HUF
1050015
11063
244
Art-ceramics
"In memorian congressus Eucharistici XXXIV. Budapest 1938." feliratú könyv alakú kulacs, dugó hiányzik, kézzel festett mázas kerámia, hibátlan, m:14 cm
5 000 HUF
1049052
11064
244
Art-ceramics
Erdélyi mázas cserép pálinkakínáló szett: kiöntő + 6 db kupica, 1 db tál, némelyiken apró kopásnyomokkal
1 600 HUF
1156326
11065
244
Art-ceramics
20 000 HUF
1154526
11066
244
Art-ceramics
Népi mintás kerámia tálak, 2 db, mázhibával, d: 25 és 29 cm
1 000 HUF
1154519
11067
244
Art-ceramics
Orosz kerámia tálak népi mintával, 2 db, hibátlanok, d: 28 cm
2 000 HUF
1152369
11068
244
Art-ceramics
K jelzéssel: Magyar leány gyertyatartóval, barna mázas kerámia figura, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm
2 000 HUF
1152372
11069
244
Art-ceramics
K jelzéssel: Csikós ostorral, barna mázas kerámia figura, apró kopásnyomokkal, m: 25 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house