Number of items: 257

Werner Schelle: Hajsza egy gázálarc után, ford. Urai Dezső. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, jó állapotban
13994.

800 HUF

Havasi Adolf (szerk.): Petőfi Sándor összes költeményei. Életrajzi bevezetéssel ellátta Jókai Mór. I-II.Bp., 1892, Athenaeum. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Az egyik kötet fedőborítója  hátoldalon foltos.
13995.

4 000 HUF

Szolzsenyicin, Alekszander: A Gulag szigetcsoport. 1-2. köt. Debrecen, 1989, Új Idők Kft. Papírkötésben, jó állapotban.
13996.

1 400 HUF

13997.

9 000 HUF
24,39
28,13

Ady Endre összes versei. Bp., 1906, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben.
13998.

2 000 HUF

Damon, Marjorie: Kettő a kislány. Vidám elbeszélés fiatal lányok számára. Róna Emmy rajzaival.Bp., 1943, Dante. Illusztrált kiadói félvászon kötésben.Jó állapotban.
13999.

2 000 HUF

Baranyai népmesék. Bevezető tanulmánnyal és jegyzetekkel kíséri Banó István. Bp. 1941. Franklin. 301 l. Új magyar népköltési gyűjtemény. II. Laza kiadói papírkötésben
14000.

3 000 HUF

Szécsi Ferenc  (szerk.): Idegen szavak nagyszótára. Bp., A kiadásért felelős:Szécsi Ferenc. Kopottas kiadói félvászon kötésben.
14001.

1 000 HUF

14002.

1 000 HUF

Abonyi Lajos Munkái. Két kötet a sorozatból. Sajtó alá rendezte Endrődi Sándor.  Bp., 1905-1907, Révai. Festett Gottermayer féle egészvászon kötésben. Jó állapotban
14003.

2 000 HUF

Vörösmarty költeményei I.-II. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kisérte: Gyulay Pál. Budapest é.n. Méhner Vilmos. Festett egészvászon kötésben. Tollal írt bejegyzésekkel néhány lapon
14004.

3 000 HUF

Mérnöki kézikönyv II.; IV. kötet. Bp., 1961. Szabad Nép.
14005.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF