https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 257
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1045132
13958
243
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
William Shakespeare: Szentivánéji álom. Bp, 1974. Magyar Helikon. Nyíl kötésben. Sorszámozott. Papír védőborítóval. Jó állapotban
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1140105
13959
243
0
4000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Balassa Iván, Ortutay Gyula: Magyar Néprajz. Bp.,1979, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1140045
13960
243
0
4000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Brunton Paul: India titkai. Fordította: dr. Baktay Ervin. Bp., é.n., Rózsavölgyi. Fotókkal illusztrált kiadvány. Kissé viseltes egészvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1136057
13961
243
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
báró Jósika Miklós: Egy magyar család a forradalom alatt. Korrajz. 5-8 kötet. (kettőbe kötve) Első kiadás. Braunschweig-Pest, 1862. Mayer-Hartleben. Félvászon kötésekben.
Starting price:
1 000 HUF
1149603
13962
243
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Disney's mesegyűjtemény. (23 mese. Színes rajzokkal illusztrált kiadvány. Illusztrált, kiadói kemény kötésben, fedőborítóval. Kissé viseltes állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1023913
13963
243
0
8000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Konrádné Kelen Jolán: Tarka pillangók a mesék országából. Felső-Eőri Fábián Ferenc eredeti rajzaival. Budapest, 1910, Franklin- Társulat. Illusztrált kiadói félvászon kötésben. Gerincnél elvált.
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
949371
13964
243
0
3000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Bocs Bálint: Tányértalpú koma csodálatos kalandjai Amerikában, hajótörése és szerencsés hazaérkezése. Mühlbeck Károly rajzaival. Második kiadás. Budapest, /1924/. Singer és Wolfner. Bájos rajzokkal illusztrálva. Kiadói színes, festett, félvászon borításban. Az első oldalnál a gerinc szakadt, hátsó oldal kissé viseletes, egyébként jó állapotú.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1010365
13965
243
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Rubinyi Mózes dr.: Általános nyelvtudomány. Budapest, 1907, Stampfel. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
894658
13966
243
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Javal, Emil: A világtalanok világában. Ford: Dr. Siklóssy Gyula. Bp., 1906. Franklin. A vakok életvitelét segítő könyv. 230p.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
975396
13967
243
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Gergely Ferenc: A magyar cserkészet története. 1910-1948. Bp., 1989, Göncöl. Kiadói papír kötésben, fedőborítóval. Jó állapotú.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1076142
13968
243
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Mikszáth Kálmán: Club és folyosó. Ötödik kiadás. Bp., 1904, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Részvénytársaság. Kiadói festett egészvászon kötés, színezett lapszélek, gerincnél kissé szakadt, belül szétvált, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1097001
13969
243
0
11000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Vas Gereben összes munkái. Sajtó alá rendezte Dr. Váli Béla és Dr. Sziklay János. Gyulai László rajzaival 7 kötetben. Budapest, Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, festett lapszélek, illusztrált, kisebb hibákkal néhány kötetben
The item is not available
Starting price:
11 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment