Books: Judaica

Number of items: 10

13703.

2 600 HUF
7,05

13704.

1 000 HUF

Dr. Szemere Samu(szerk.): Évkönyv. Kiadja az Izr. Magyar Irodalmi Társulat. Bp., 1936. Kiadói papírkötés, ázott, szakadt, megviselt állapotban.
13705.

1 400 HUF

Jeretzian Ara: A védett ház. Ungvár- Bp.,1993, Intermix Kiadó.  Illusztrált kiadói papír kötésben.
13706.

1 000 HUF

Haggáda. Szerk.: Ribáry Géza. Bp., 1987, Korona GT. Az 1942. évi kiadás (Bp., Országos Magyar Zsidó Segítő Akció) reprintje. Vászonkötésben, kicsit szakadt papír védőborítóval, jó állapotban.
13707.

2 000 HUF

Németh Andor (szerk. és fordította): Zsidó írók. 18 elbeszélés. Budapest. A "Tabor" kiadása. Aranyozott, egészvászon kötésben. Enyhén foltos kötésben.
13708.

1 000 HUF

Mercier, Ch: Izrael prófétái. Francziából fordította: Muraközy Gyula. Bp. 1926. Szövétnek. (Részvény-nyomda Kecskemét) 160p. Fűzve, kiadói illusztrált papírborítóban.
13709.

2 400 HUF

Héber ünnepi imakönyv. Wien, 1922, Verlag von Josef Schlesinger Buchhandlung. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, gerince hiányzik, kopottas állapotban.
13710.

1 600 HUF

Gebete für die beiden Neujahrstage(Ros há-Sáná, vagyis az Újév első és második napján használatos máchzor-ünnepi imakönyv). Félvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, belül a gerincnél kissé levált, néhány lap kissé szakadt, kopottas állapotban.
13711.

2 000 HUF

13712.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF