Books: Judaica Number of items: 10
1131108
13703
243
Books: Judaica
2 600 HUF
1139584
13704
243
Books: Judaica
1 000 HUF
1149593
13705
243
Books: Judaica
Dr. Szemere Samu(szerk.): Évkönyv. Kiadja az Izr. Magyar Irodalmi Társulat. Bp., 1936. Kiadói papírkötés, ázott, szakadt, megviselt állapotban.
1 400 HUF
1147292
13706
243
Books: Judaica
Jeretzian Ara: A védett ház. Ungvár- Bp.,1993, Intermix Kiadó. Illusztrált kiadói papír kötésben.
1 000 HUF
1076791
13707
243
Books: Judaica
Haggáda. Szerk.: Ribáry Géza. Bp., 1987, Korona GT. Az 1942. évi kiadás (Bp., Országos Magyar Zsidó Segítő Akció) reprintje. Vászonkötésben, kicsit szakadt papír védőborítóval, jó állapotban.
2 000 HUF
1146380
13708
243
Books: Judaica
Németh Andor (szerk. és fordította): Zsidó írók. 18 elbeszélés. Budapest. A "Tabor" kiadása. Aranyozott, egészvászon kötésben. Enyhén foltos kötésben.
1 000 HUF
908318
13709
243
Books: Judaica
Mercier, Ch: Izrael prófétái. Francziából fordította: Muraközy Gyula. Bp. 1926. Szövétnek. (Részvény-nyomda Kecskemét) 160p. Fűzve, kiadói illusztrált papírborítóban.
2 400 HUF
1112048
13710
243
Books: Judaica
Héber ünnepi imakönyv. Wien, 1922, Verlag von Josef Schlesinger Buchhandlung. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, gerince hiányzik, kopottas állapotban.
1 600 HUF
1112066
13711
243
Books: Judaica
Gebete für die beiden Neujahrstage(Ros há-Sáná, vagyis az Újév első és második napján használatos máchzor-ünnepi imakönyv). Félvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, belül a gerincnél kissé levált, néhány lap kissé szakadt, kopottas állapotban.
2 000 HUF
1025595
13712
243
Books: Judaica
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house