Charity art auction for deprived children

Number of items: 55

Bada Márta (1951-): Látvány és fény. Pasztell, papír, jelzett, keretben, 30×30 cm
10500.

26 000 HUF
70,46
81,25

Bada Márta (1951-): Virágzó táj. Olaj, vászon, jelzett, 50×40 cm
10501.

80 000 HUF
216,80
250,00

Bada Márta (1951-): Mária és Magdolna. Pasztell, papír, jelzett, keretben, 40×50 cm
10502.

26 000 HUF
70,46
81,25

Bada Márta (1951-): Látvány és fény II. Pasztell, papír, jelzett, keretben, 30×40 cm
10503.

26 000 HUF
70,46
81,25

Bada Márta (1951-): Lány alakok a virágzó tájban. Pasztell, papír, jelzett, keretben, 30×40 cm
10504.

26 000 HUF
70,46
81,25

Bogdán János (1975-): Lili. Olaj, farost, jelzett, 70×70 cm
10505.

240 000 HUF
650,41
750,00

Bogdán János (1975-): Tér II Parti az obeliszk körül. Akril, karton, jelzett, 55×40 cm
10506.

40 000 HUF
108,40
125,00

Bogdán János (1975-): A lépcső végén. Akril, karton, jelzett, 53×53 cm
10507.

30 000 HUF
81,30
93,75

Bogdán János (1975-): Fekvő alak. Akril, karton, jelzett, 74×54 cm
10508.

30 000 HUF
81,30
93,75

Bogdán János (1975-): Bálnás kép. Akril, karton, jelzett, 100×50 cm
10509.

85 000 HUF
230,35
265,63

Bogdán János (1975-): Cím nélkül I. Tus, papír, jelzett, üvegezett, 28×14 cm
10510.

20 000 HUF
54,20
62,50

Bogdán János (1975-): Cím nélkül III. Tus, papír, jelzett, üvegezett, 28×14 cm
10511.

20 000 HUF
54,20
62,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF