Number of items: 133
1099986
11155
241
Zsolnay madár váza, kézzel festett, jelzés nélkül, m:15 cm
3 600 HUF
1126267
11156
241
Zsolnay retró bögre (4 db), jelzett, kopott, m:7,5 cm, d:9 cm
1 000 HUF
1127054
11157
241
Zsolnay eozin mázas akt, jelzett, hibátlan, m:13 cm, h:22 cm
18 000 HUF
1127087
11158
241
Zsolnay virág mintás falióra, kézzel festett, jelzett, hibátlan, működik, d:25,5 cm
8 000 HUF
1112836
11159
241
Hollóházi Mikulás, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:13 cm
1 400 HUF
1057377
11160
241
4 000 HUF
1046562
11161
241
1096422
11162
241
Hollóházi kecsege pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm
1 000 HUF
1097190
11163
241
Hollóházi sirály, kézzel festett, jelzett, gyári mázhibával, m: 23,5 cm
1 000 HUF
1095852
11164
241
Hollóházi Jurcsák váza, matricás, jelzett, m:15 cm / Faces designed by Laszlo Jurcsák Hollóhaza chinaware vase
2 800 HUF
1127664
11166
241
Hollóházi karácsonyi mintás kávéscsésze, 2 db, csészealjjal, hibátlan, jelzett
3 600 HUF
1104097
11167
241
Dekoratív, növénymintás Hollóházi porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, 22,5 cm
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m