Number of items: 133

Zsolnay madár váza, kézzel festett, jelzés nélkül, m:15 cm
11155.

3 600 HUF
9,76
11,25

Zsolnay retró bögre (4 db), jelzett, kopott, m:7,5 cm, d:9 cm
11156.

1 000 HUF

Zsolnay eozin mázas akt, jelzett, hibátlan, m:13 cm, h:22 cm
11157.

18 000 HUF
48,78
56,25

Zsolnay virág mintás falióra, kézzel festett, jelzett, hibátlan, működik, d:25,5 cm
11158.

8 000 HUF

Hollóházi Mikulás, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:13 cm
11159.

1 400 HUF

11160.

4 000 HUF

11161.

800 HUF

Hollóházi kecsege pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm
11162.

1 000 HUF

Hollóházi sirály, kézzel festett, jelzett, gyári mázhibával, m: 23,5 cm
11163.

1 000 HUF

Hollóházi Jurcsák váza, matricás, jelzett, m:15 cm /  Faces designed by Laszlo Jurcsák Hollóhaza chinaware vase
11164.

2 800 HUF

Hollóházi karácsonyi mintás kávéscsésze, 2 db, csészealjjal, hibátlan, jelzett
11166.

3 600 HUF
9,76
11,25

Dekoratív, növénymintás Hollóházi porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, 22,5 cm
11167.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF