Number of items: 133

Herendi ló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, / Herend chinaware horse statue 20x18 cm
11130.

12 000 HUF

Herendi nyuszi pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm, h:7 cm
11131.

3 600 HUF
9,76
11,25

Herendi virágmintás bonbonier, jelzett (tercier), hibátlan, d:7,5 cm
11133.

1 600 HUF

11134.

5 000 HUF

Herendi csipkebogyó mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm d:15,5 cm
11135.

5 000 HUF

Herendi virág mintás lámpatest, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16,5 cm
11136.

4 000 HUF

Herendi Apponyi mintás áttört kosárka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:9 cm
11137.

2 200 HUF
5,96
6,88

Herendi Viktória mintás bonbonier, kopott festés, jelzett, d:7 cm, m:7 cm
11138.

3 000 HUF

Fischer Emil díszkancsó, 1890 körül, keménycserép, áttört, kézzel festett, jelzett, restaurált, m:48 cm / Fischer Budapest faiance jug, hand painted, restored
11139.

70 000 HUF
189,70
218,75

Herendi indiai kosár mintás áttört porcelán kosár, hibátlan, jelzett, d: 13 cm, m: 5 cm
11140.

2 800 HUF

Herendi virágmintás porcelán kiöntő, kézzel festett, jelzett (koronás), kopásnyomokkal, kis lepattanással, m: 7 cm + Holland porcelán kiskancsó, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m:7,5 cm
11141.

2 000 HUF

Herendi Apponyi mintás kis tojás alakú só-, vagy cukorszóró, kézzel festett, jelzett (koronás), apró kopásnyomokkal, m: 6 cm
11142.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF