Chinaware / Porcelain Number of items: 133
1124764
11130
241
Herendi ló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, / Herend chinaware horse statue 20x18 cm
12 000 HUF
1126140
11131
241
Herendi nyuszi pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm, h:7 cm
3 600 HUF
1112724
11133
241
Herendi virágmintás bonbonier, jelzett (tercier), hibátlan, d:7,5 cm
1 600 HUF
1112282
11134
241
5 000 HUF
1060510
11135
241
Herendi csipkebogyó mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm d:15,5 cm
5 000 HUF
1096199
11136
241
Herendi virág mintás lámpatest, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16,5 cm
4 000 HUF
1094846
11137
241
2200
Herendi Apponyi mintás áttört kosárka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:9 cm
2 200 HUF
1130898
11138
241
Herendi Viktória mintás bonbonier, kopott festés, jelzett, d:7 cm, m:7 cm
3 000 HUF
1075279
11139
241
70000
Fischer Emil díszkancsó, 1890 körül, keménycserép, áttört, kézzel festett, jelzett, restaurált, m:48 cm / Fischer Budapest faiance jug, hand painted, restored
70 000 HUF
1110460
11140
241
Herendi indiai kosár mintás áttört porcelán kosár, hibátlan, jelzett, d: 13 cm, m: 5 cm
2 800 HUF
1124668
11141
241
Herendi virágmintás porcelán kiöntő, kézzel festett, jelzett (koronás), kopásnyomokkal, kis lepattanással, m: 7 cm + Holland porcelán kiskancsó, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m:7,5 cm
2 000 HUF
1124462
11142
241
Herendi Apponyi mintás kis tojás alakú só-, vagy cukorszóró, kézzel festett, jelzett (koronás), apró kopásnyomokkal, m: 6 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house