Jewellery
Number of items: 42
1097882
19014
239
14000
Jewellery
Uránia ezüst (Ag.) tokos másodpercmutatós zsebóra, működik, javított, számlapon hajszálrepedések, bruttó:75 g
14 000 HUF
1108914
19015
239
Jewellery
Arany (Au) 14 K gyűrű szintetikus kövekkel díszítve, jelzett, méret: 58, br: 3,1 g
16 000 HUF
1108862
19016
239
Jewellery
Fonott ezüst(Ag) karkötő, jelzett, 7 g
1 000 HUF
1108902
19017
239
Jewellery
Arany (Au) 14 K gyűrű karneollal díszítve, méret: 57, br: 3,4 g
9 000 HUF
1097485
19018
239
Jewellery
Ezüst(Ag) nyakkendő karika zergével díszítve, jelzett, 7,3 g
1 400 HUF
1107087
19019
239
Jewellery
Szecessziós díszítésű ezüst(Ag) szelence, belseje tűzaranyozott, jelzett, 17,4 g
5 000 HUF
1107135
19020
239
13000
Jewellery
Kerek ezüst(Ag) bross, zománcozott rozettával, gyönggyel, gyémánttal díszítve, jelzett, d: 3,5 cm, br: 13,4 g
13 000 HUF
1111476
19021
239
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) kis kanál, jelzett (1844), monogrammal, h: 15 cm, nettó: 18 g
2 000 HUF
1112928
19022
239
Jewellery
Agyarak ezüst foglalatban, Ag., bruttó 8,8gr., 4,5cm
1 000 HUF
1111543
19023
239
9500
Jewellery
Antik, ezüst szelence, Ag., nettó:63gr, jelzett, kissé horpadt, 8x5x1cm/ Antique silver casket, Ag, net. 63gr, marked, dented, 8x5x1cm
9 500 HUF
1111541
19024
239
9500
Jewellery
Antik, bécsi, ezüst szelence, Ag., nettó:54gr, jelzett, 4x5x1,5cm/ Antique Viennese silver casket, Ag, net. 54gr, marked, 4x5x1,5cm
9 500 HUF
1111537
19025
239
14000
Jewellery
Ezüst Art deco cigarettatárca, Ag, nettó:91gr., jelzett, 8,5x7,5cm /Art Deco silver cigarette case, Ag, net: 91gr, marked, 8,5x7,5cm.
14 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m