Books: Law

Number of items: 7

Corpus juris Hungarici seu decretum generale inclyti regni Hungariae partiumque eidem annexarum. 1-2. köt. Nagyszombat, 1751, Typis Academicis Societatis Jesu. Kissé megviselt bőrkötésben, az első kötet sérült, lapjai penészfoltosak.
12937.

40 000 HUF
108,40
125,00

1854 Magyarországot illető Országos Kormánylap. Landes-Regierungsblatt für das Königreich Ungarn. V. Évfolyam - I. Kötet. I.-XIII. Darab. 1854. Budán / Ofen. Kétnyelvű folyóirat rendeletekkel az abszolutizmus idejéből, egybekötve, félbőr kötésben, jó állapotban
12938.

8 000 HUF

Érdújhelyi Menyhért: A közjegyzőség és hiteles helyek története Magyarországon. [Bp.], [2004], Magyar Országos Közjegyzői Kamara (Studia notarialia Hungarica). Az 1899. évi kiadás (Bp., Pallas) reprintje. 5 db kihajtható fekete-fehér oklevélhasonmással. Díszes, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
12939.

1 000 HUF

12940.

3 400 HUF
9,21
10,63

12941.

16 000 HUF
43,36
50,00

12942.

Huszti (István) Stephanus: Jurisprudentia practica seu commentarius novus in Jus Hungaricum... I–III. kötet (egybekötve)
Budae, 1745. Typis Veronicae Nottensteinin. [14] + 331 + 465 + 132 + [68] p. Első kiadás! Magánjogi tankönyv. Korabeli, erősen megviselt bordázott gerincű egészbőr kötésben. Egy lapon kis hiány, előzéklapon számos tulajdonosi bejegyzéssel / In damaged full leather binding

14 000 HUF
37,94
43,75

12943.

2 600 HUF
7,05

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF