31032.
Closed 238. Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
3 200 HUF
8,67 EUR, 10,00 USD
~1940. "A helység legjobb fiú úszójának a M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövetség)" aranyozott Br díjplakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel (60x44mm) T:2,2-