Books: History Number of items: 34
994847
13123
237
Books: History
6 000 HUF
1091560
13124
237
Books: History
Neményi Ambrus: A franczia forradalom hírlapjai és hírlapírói. Budapest, 1885, Franklin. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben.
1 000 HUF
1097022
13125
237
Books: History
Lassú István: Frantzia országnak statistikai, geographiai, és históriai leirása. Pest, 1827. Trattner 160p. Borító nélkül, egy két lapon szöveget nem érintő hiány
4 000 HUF
1040123
13126
237
4400
Books: History
Lamartine, Alphonse: Az 1848-ki forradalom történelme. Ford. Zsilinszky Mihály. I. kötet. Pest, 1873. Légrády. 311, V l.; Egészvászon-kötésben
4 400 HUF
1026265
13127
237
Books: History
1 000 HUF
807731
13128
237
Books: History
Friedjung Henrik: Harcz a német hegemóniáért I. Bp., 1902. MTA Egészvászon sorozatkötésben
1 400 HUF
991794
13129
237
Books: History
809099
13130
237
Books: History
955761
13131
237
Books: History
Horváth Jenő: Világtörténelem. Bp., 1936, Szent István-Társulat.Kiadói egészvászon kötésben. A fedőlap kicsit nyomott.
1 000 HUF
1046256
13132
237
Books: History
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house