Art-ceramics
Number of items: 42
1097555
11090
237
Art-ceramics
Madár motívumos kulacs, mázas cserép, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m:25 cm
3 000 HUF
1042994
11091
237
100
Art-ceramics
"Sopron" feliratú kerámia fali plakett a Tűztorony képével, jelzés nélkül, hátlapján kis lekopással, 11,5×9 cm
1043008
11092
237
Art-ceramics
Népi motívumos, dekoratív, kakast formázó kerámia plakett, "A. L." jelzéssel, 11,5×6 cm
906293
11093
237
100
Art-ceramics
Kalapos kisfiú, kézzel festett, jelzés nélkül, apró mázhibákkal, m:14 cm
935515
11094
237
100
Art-ceramics
1054581
11095
237
Art-ceramics
"From Cyprus with love" feliratú dekoratív hamutartó, jelzés nélkül, hibátlan, 14,5×8×2 cm
1054580
11096
237
Art-ceramics
Dekoratív mázas kerámia váza, jelzés nélkül, kis lekopással, m: 16 cm
1054411
11097
237
Art-ceramics
Furulyás kisfiú, népi motívumos, falra akasztható kerámia dísztárgy, jelzés nélkül, m: 33 cm
1 400 HUF
1097235
11098
237
Art-ceramics
2 db Alföldi porcelán korsó (Szeged, Totó Lottó Sörbár), matricás, hibátlan, jelzett, m: 17 cm + Áttört kerámia dísztányér, jelzett, mázas, kézzel festett, hibátlan, d: 25cm
1 000 HUF
1013769
11099
237
Art-ceramics
1006097
11100
237
Art-ceramics
Virágcsokrot formázó díszes kerámia persely, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, kis sérüléssel, m: 9 cm
1013784
11101
237
Art-ceramics
Kerámia kiöntő, kétfejes mintával, "A" jelzéssel, lepattanásokkal, 12x10cm
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m