Art-ceramics

Number of items: 42

Madár motívumos kulacs, mázas cserép, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m:25 cm
11090.

3 000 HUF

"Sopron" feliratú kerámia fali plakett a Tűztorony képével, jelzés nélkül, hátlapján kis lekopással, 11,5×9 cm
11091.

100 HUF
0,27
0,31

Népi motívumos, dekoratív, kakast formázó kerámia plakett, "A. L." jelzéssel, 11,5×6 cm
11092.

800 HUF

Kalapos kisfiú, kézzel festett, jelzés nélkül, apró mázhibákkal, m:14 cm
11093.

100 HUF
0,27
0,31

11094.

100 HUF
0,27
0,31

"From Cyprus with love" feliratú dekoratív hamutartó, jelzés nélkül, hibátlan, 14,5×8×2 cm
11095.

800 HUF

Dekoratív mázas kerámia váza, jelzés nélkül, kis lekopással, m: 16 cm
11096.

800 HUF

Furulyás kisfiú, népi motívumos, falra akasztható kerámia dísztárgy, jelzés nélkül, m: 33 cm
11097.

1 400 HUF

2 db Alföldi porcelán korsó (Szeged, Totó Lottó Sörbár), matricás, hibátlan, jelzett, m: 17 cm + Áttört kerámia dísztányér, jelzett, mázas, kézzel festett, hibátlan, d: 25cm
11098.

1 000 HUF

11099.

800 HUF

Virágcsokrot formázó díszes kerámia persely, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, kis sérüléssel, m: 9 cm
11100.

800 HUF

Kerámia kiöntő, kétfejes mintával, "A" jelzéssel, lepattanásokkal, 12x10cm
11101.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF