Art-ceramics

Number of items: 42

Hummel fekete törpe schnauzer, felakasztható falidísz, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyommal, d: 12 cm
11078.

4 000 HUF

Hummel copy, kisfiú kutyával, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
11079.

2 000 HUF

Hummel piros törpe schnauzer, felakasztható falidísz, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyommal, d: 11,5 cm
11080.

4 000 HUF
20

Hummel copy kisfiú és kislány figura, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 14 cm
11081.

4 000 HUF

11082.

6 000 HUF

Jelzett japán életképes falikép, festett gipsz, apró hibákkal, 37×66 cm
11083.

4 000 HUF

Retro fali kép, mázas festett, hibátlan, m:17 cm
11084.

2 200 HUF
5,96
6,88

Mázas kerámia italoskészlet: Hordót formázó tároló, fából készült dugóval és állítható csappal, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 19,5 cm + 6 db fél hordó alakú felespohár, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, d: 5 cm
11085.

1 000 HUF

Dekoratív, könyv alakú, mázas kerámia kulacs, humoros felirattal: "A pálinka gonósz ital / Ki ezt isza korán meghal / Télben fogyaszt, nyárban izaszt / Okos ember nem isza azt", jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 14,5 cm
11086.

1 600 HUF

Növénymotívumokkal gazdagon díszített, szív alakú dekoratív kerámia bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis sérüléssel
11087.

3 000 HUF

Bodrogkeresztúri fácán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:9 cm , h:15 cm
11088.

100 HUF
0,27
0,31

Kerámia liba, kézzel festett, jelzés nélkül, egy helyütt sérült, m: 24,5 cm
11089.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF