Art-ceramics Number of items: 42
1094580
11078
237
Art-ceramics
Hummel fekete törpe schnauzer, felakasztható falidísz, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyommal, d: 12 cm
4 000 HUF
1094991
11079
237
Art-ceramics
Hummel copy, kisfiú kutyával, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
2 000 HUF
1094555
11080
237
Art-ceramics
Hummel piros törpe schnauzer, felakasztható falidísz, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyommal, d: 11,5 cm
4 000 HUF
1095012
11081
237
Art-ceramics
Hummel copy kisfiú és kislány figura, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 14 cm
4 000 HUF
990763
11082
237
Art-ceramics
6 000 HUF
1073045
11083
237
Art-ceramics
Jelzett japán életképes falikép, festett gipsz, apró hibákkal, 37×66 cm
4 000 HUF
1096920
11084
237
2200
Art-ceramics
Retro fali kép, mázas festett, hibátlan, m:17 cm
2 200 HUF
1097777
11085
237
Art-ceramics
Mázas kerámia italoskészlet: Hordót formázó tároló, fából készült dugóval és állítható csappal, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 19,5 cm + 6 db fél hordó alakú felespohár, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, d: 5 cm
1 000 HUF
1097773
11086
237
Art-ceramics
Dekoratív, könyv alakú, mázas kerámia kulacs, humoros felirattal: "A pálinka gonósz ital / Ki ezt isza korán meghal / Télben fogyaszt, nyárban izaszt / Okos ember nem isza azt", jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 14,5 cm
1 600 HUF
1094303
11087
237
Art-ceramics
Növénymotívumokkal gazdagon díszített, szív alakú dekoratív kerámia bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis sérüléssel
3 000 HUF
1071542
11088
237
100
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri fácán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:9 cm , h:15 cm
1091509
11089
237
Art-ceramics
Kerámia liba, kézzel festett, jelzés nélkül, egy helyütt sérült, m: 24,5 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house