Sculptures, statuettes, plaques
Number of items: 15
1079371
11043
235
Kovács Béla (1926-1995): Alföld. Bronz, jelzés nélkül, d:8,8 cm
8 000 HUF
1079373
11044
235
4800
Bohus Áron (1971-): Veres Pálné Gimnázium. Bronz, jelzett, d:7,5 cm
4 800 HUF
1079088
11045
235
3200
Gondolkodó meggyfa szobor, jelzés nélkül,egy darabból kifaragva 20cm
3 200 HUF
1035694
11046
235
Pisilő kisfiú bronz szobor,Brüsszeli hasonmás,jelzés nélkül, 11cm
1 000 HUF
1050303
11047
235
Bronz Síva szobor, jelzett ("M"), kicsit sérült fa talapzaton, m: 14 cm /
Bronze Shiva statue on a bit damaged wooden pedestal, marked, h: 14 cm
7 000 HUF
1076465
11048
235
Tőrös Gábor (1934- ): Németh László, bronz plakett, jelzett ("TG"), d: 12,5 cm
2 800 HUF
1076459
11049
235
A rehabilitációért, Magyar Rehabilitációs Bizottság, bronz plakett, jelzés nélkül, d: 11,5 cm
2 800 HUF
1063289
11050
235
3200
3 200 HUF
1022280
11051
235
Madonna a Kisjézussal, 17. századi festmény után készült réz falikép, galvanoplasztika, jelzett, díszes fa keretben, 13,5×10,5 cm
3 600 HUF
1076402
11052
235
Gázlómadarat formázó fából készült szobor, jelzés nélkül, m: 40 cm
1 000 HUF
1008983
11053
235
4200
4 200 HUF
1021595
11054
235
2 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m