11049.
Closed 233. Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
3 600 HUF
9,76 EUR, 11,25 USD
Madonna a Kisjézussal, 17. századi festmény után készült réz falikép, galvanoplasztika, jelzett, díszes fa keretben, 13,5×10,5 cm