Art-ceramics

Number of items: 42

11062.

9 500 HUF
25,75
29,69

11063.

28 000 HUF
75,88
87,50

11064.

13 000 HUF
35,23
40,63

Hetényi Vera doboz tetején bohócsipkás figurával, hibátlan, jelzett, m: 21 cm
11065.

6 000 HUF

11066.

800 HUF

Pataky Andor (1891-1945): Figyelő tigris. Festett kerámia, apró lepattanással, jelzett, m:17 cm, h:37 cm
11067.

19 000 HUF
51,49
59,38

Schütz Cilli: Erdőn játszadozó faun és puttó, mázas kerámia dísz falitányér, jelzett, mázhibával, hátulján lepattanással, d: 34,5 cm /  Cilli Sschütz: Playing faun and putto in the woods, ceramic plate, signed, with little flaws, d: 34,5 cm
11068.

Schütz Cilli: Erdőn játszadozó faun és puttó, mázas kerámia dísz falitányér, jelzett, mázhibával, hátulján lepattanással, d: 34,5 cm /

Cilli Sschütz: Playing faun and putto in the woods, ceramic plate, signed, with little flaws, d: 34,5 cm

24 000 HUF
65,04
75,00

Győrbíró Enikő (1932-1999): Kisasszony. Festett kerámia váza, jelzett, hibátlan, m:15 cm
11069.

2 000 HUF

Győrbíró Enikő (1932-1999): Virág. Festett cserép, jelzett, hibátlan, 27×20 cm
11070.

2 000 HUF

Antalfiné Szente Katalin: A három grácia. Festett kerámia, jelzett, alján apró lepattanás, m:26 cm
11071.

3 400 HUF
9,21
10,63

11072.

14 000 HUF
37,94
43,75

Antik életképes falitányér párban (2db), jelzés nélkül, kézzel festett, formába nyomott, kopott, d:25 cm
11073.

16 000 HUF
43,36
50,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF