Art-ceramics
Number of items: 34
1035622
11073
232
15000
Art-ceramics
Nagyméretű, indamotívumokkal és emberi arccal gazdagon díszített osztrák söröskorsó, "Philibert Meyer" jelzéssel, kis kopásnyomokkal, m: 28 cm
15 000 HUF
1032280
11074
232
Art-ceramics
Retró falitányér, mázas kerámia, jelzés nélkül, 20×21 cm
1054920
11075
232
Art-ceramics
Fazekas váza, apró lepattanásokkal, mázas kerámia, jelzett, m:22 cm
1 000 HUF
1054926
11076
232
Art-ceramics
Gál jelzéssel mázas váza, apró lepattanással, 22cm
1 200 HUF
836529
11077
232
Art-ceramics
Kováts Lajos: Mázas kerámia váza geometrikus mintákkal. Jelzett, hibátlan 21 cm
2 000 HUF
1054497
11078
232
Art-ceramics
Vidám motívumos mázas kerámia kancsó, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 20,5 cm
1054535
11079
232
Art-ceramics
Dekoratív, San Marino várát formázó mázas kerámia folyadéktároló, rajta műanyag csappal, kézzel festett, jelzés nélkül, m: 23,5 cm
1 000 HUF
1054406
11080
232
Art-ceramics
Fátyolos nő, art deco stílusú figurális mázas kerámia, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 22 cm
1 200 HUF
1014189
11081
232
100
Art-ceramics
Hollóháza, Debrecen, Armatum új templom és Collegium Déli oldalának rajzolata, füles bögrék, 2db, jelzett, hibátlan, 11cm
1053290
11082
232
Art-ceramics
Nagyméretű mázas kerámia váza, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 32 cm
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m