Antique Number of items: 14
851451
11014
232
14000
Antique
Mercedes Selecta írógép, jó állapotban, eredeti tokjában, 32×38 cm
14 000 HUF
1053240
11015
232
Antique
cca 1910 Herrmann Patent szecessziós ezüstözött kávékínáló, jelzett, m:13cm Fém cukortartó, m:6cm
2 000 HUF
1049635
11016
232
Antique
Ezüstözött fém kiöntő, jelzett, gazdagon díszített, karcolásokkal, m:18 cm, h:27 cm
6 000 HUF
1049648
11017
232
Antique
Ezüstözött fém gyertyatartó (öt ágú), jelzett, gazdagon díszített, m:26 cm, 28×28 cm
6 000 HUF
984186
11018
232
15000
Antique
15 000 HUF
1056476
11019
232
Antique
Art Krupp Berndorf fém diós kínáló, jelzett, m:21 cm, 32×21 cm
8 000 HUF
1054916
11021
232
Antique
Tulipános népi motívumokkal gazdagon díszített fa mángorló, hátulján jelzett ("PJ"), 36×18,5 cm
3 000 HUF
1018736
11022
232
Antique
Gazdagon faragott szaru kürt, karcolás nyomokkal, réz rátétekkel, h:50 cm
6 000 HUF
1032759
11023
232
Antique
cca 1930 díszes, fém lakat, nagy méretű, működő, kulccsal, 15x11cm
4 000 HUF
1016921
11024
232
Antique
Lábakon álló, antik, ón tányér, griffmadár díszítéssel, jelzés nélkül, d:180mm
4 000 HUF
979953
11025
232
Antique
Wächtersbach szecessziós porcelán asztali lámpa test és a hiányos réz, fém kiegészítők, restaurált, jelzett, m:23 cm
6 000 HUF
1016013
11026
232
Antique
Antik kínai lakkdoboz, porcelán betéttel,kézzel festett, XIX. század,jelzés nélkül, lepattanásokkal, 220x130x100mm / Antique Chinese lacquer boxes, porcelain inlay, hand-painted, XIX century, no signed, with fault 220x130x100mm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house