Watches Number of items: 15
1018312
11202
228
46000
Watches
XX. sz. eleje: Mechanikus, bronz kandalló óra, francia szerkezettel, zománcozott számlappal, felet és egészet üt. Tetején nyitható amforával. Üveg nélkül, jelzés nélkül, kulcs nélkül, jár, de beállításra szorul. / Begining of the XXth century: Bronze chandellier watch with enameled dial, strikes half and hour, without glass, needs setting. 30 cm
46 000 HUF
1019914
11203
228
30000
Watches
cca 1920 Miskolc, Nagy Albert MÁV pályaórás jelzett, nagyméretű zsebóra. Hibátlan számlappal, szép, jól működő állapotban! Large sized railway pocket watch with flawless dial. Works well.
30 000 HUF
1015142
11204
228
Watches
Antik, kézzel festett porcelán előlapos fali óra csengővel,jelzés nélkül, 205x140mm
10 000 HUF
1015441
11205
228
Watches
Szecessziós öntöttvas kandallóóra talp nélkül, kulccsal, nem működik, m: 27 cm
8 000 HUF
959217
11206
228
Watches
Antik art deco Tam Tam ébresztőóra, a kitámasztó félig kijár, nem működik, 13×13×8 cm
2 000 HUF
811910
11207
228
Watches
Omega másodpercmutatós zsebóra, sérült számlap, nem működik, d:4,5 cm
6 000 HUF
960719
11208
228
Watches
Junghaus art deco ébresztőóra, nem működik, fém, jelzett, 9×14 cm
2 000 HUF
985580
11209
228
Watches
cca 1950 Waldman de Luxe naptáros mechanikus karóra, tisztításra szoruló szerkezettel / Mechanic watch, needs cleaning
2 000 HUF
983827
11210
228
4800
Watches
Oris zsebóra, díszített tokkal, felhúzókorona nélkül, javításra szorul / Oris pocket watch, winder missing, needs repair
4 800 HUF
985591
11211
228
4800
Watches
cca 1950 Roberta automatic svájci automata, naptáros karóra. Nem jár / Automatic watch, needs repair
4 800 HUF
1019912
11212
228
Watches
Seiko Pulsemeter, Alarm, Chronograph, Vérnyomásmérős óra, új, unisex
5 000 HUF
1016462
11213
228
Watches
2 db Timestar Quartz fém zsebóra, az egyik vadászjelenetes fedőlappal, nem működnek
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house