Engravings Number of items: 11
1019571
11000
228
Engravings
cca 1890 Mars, Raphael Sanzio képe után metszette, Tiburce de Mare(1840-1900), rézkarc, papír, jelzett, 20x16 cm
5 000 HUF
756952
11001
228
Engravings
cca 1880 Gazella kőnyomat paszpartuban. Képméret: / Gaselle lithography. Picture: 17x21 cm
1 800 HUF
997040
11002
228
Engravings
cca 1800 3 db óceániai témájú rézmetszet (Tonga-Tabu, Otahiti, Gräber der Kinder auf den Salamonsinseln), 14x8 cm
1 400 HUF
252766
11003
228
100
Engravings
1846 Juditha acélmetszet / Juditha steel-engraving 31x23 cm
918699
11004
228
Engravings
cca 1840 The Last Moments of Young Napoleon, Duke of Reichstadt. II. Napóleon, Reichstadt hercege halálos ágyán. Akvatinta, rézkarc / Aquatint, etching, 21,5x17cm
1016837
11005
228
Engravings
cca 1880 Chalet de la Handeck, színezett rézmetszet, papír, üvegezett fa keretben, 24,5×34,5 cm
1 600 HUF
1013801
11006
228
Engravings
cca 1890 Esterházy Miklós gróf (1583-1645) nádor arcképe, rézmetszet, alul sérült, 22,5×15 cm
2 000 HUF
1014158
11007
228
Engravings
Prospect des Höhen Marckts in Wien. Vue de la place de Vienne, dite le Haute Marché. A bécsi Hoher Markt látképe. Rajzolta Johann Bernhard és Joseph Emanuel Fischer von Erlach, metszette Johann Adam Delsenbach, az 1720-1800 között készül eredeti századforduló környéki reprodukciója, ofszet, papír, üvegezett fa keretben, 31×21 cm
1 200 HUF
1019574
11008
228
Engravings
cca 1890 Galambok között, Raphael Sanzio képe után metszette, Tiburce de Mare(1840-1900), rézkarc, papír, jelzett, 21x16 cm
5 000 HUF
1019569
11009
228
Engravings
cca 1890 Vénusz, Raphael Sanzio képe után metszette, Tiburce de Mare(1840-1900), rézkarc, papír, jelzett, 20x16 cm
5 000 HUF
1019965
11010
228
Engravings
cca 1880 Sarah Bernhardt: A hölgy és a halál. A festmény alapján metszette Hanriot, 14x8 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house