Antique
Number of items: 18
1016045
11011
228
Antique
Jelzés nélkül: kézzel festett női porté,elefánt csont, miniatűr, antik keretben, 90x95mm
10 000 HUF
1016126
11012
228
Antique
Jelzés nélkül: kézzel festett női porté,elefánt csont, miniatűr, antik keretben, 95x105mm
10 000 HUF
1012994
11013
228
9500
Antique
Antik figurális kis olló, régi tokban, aranyozott végekkel, h:9 cm
9 500 HUF
998249
11014
228
Antique
cca 1940 Fischer hő és pára-mérő készülék. Falra akasztható / Fischer thermo and moisture meter d: 9 cm
5 000 HUF
1019930
11015
228
Antique
cca 1890 Csász. és Kir. Udvari Szállítók. Angyalos magyar címerrel díszített fém embléma, cégér. / Royal supplier bronze sign d: 12 cm
5 000 HUF
851451
11016
228
14000
Antique
Mercedes Selecta írógép, jó állapotban, eredeti tokjában, 32×38 cm
14 000 HUF
1013963
11017
228
14000
Antique
Germany 390, 410, antik, festett, porcelán fejű baba, fából készült mozgatható végtagokkal, 38cm
14 000 HUF
1013945
11018
228
14000
Antique
Germany R antik, festett, porcelán fejű baba, fából készült mozgatható végtagokkal, 27cm
14 000 HUF
1020566
11019
228
Antique
Ezüst (Ag.) talpas ólomkristály kínáló, több rétegű, csiszolt, metszett, hibátlan, m:9 cm, d:13 cm
6 000 HUF
911310
11020
228
Antique
6 000 HUF
984186
11021
228
15000
Antique
15 000 HUF
1016921
11022
228
Antique
Lábakon álló, antik, ón tányér, griffmadár díszítéssel, jelzés nélkül, d:180mm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m