Antique

Number of items: 18

Jelzés nélkül: kézzel festett női porté,elefánt csont, miniatűr, antik keretben,  90x95mm
11011.

10 000 HUF

Jelzés nélkül: kézzel festett női porté,elefánt csont, miniatűr, antik keretben,  95x105mm
11012.

10 000 HUF

Antik figurális kis olló, régi tokban, aranyozott végekkel, h:9 cm
11013.

9 500 HUF
25,75
29,69

cca 1940 Fischer hő és pára-mérő készülék. Falra akasztható / Fischer thermo and moisture meter d: 9 cm
11014.

5 000 HUF

cca 1890 Csász. és Kir. Udvari Szállítók. Angyalos magyar címerrel díszített fém embléma, cégér. / Royal supplier bronze sign d: 12 cm
11015.

5 000 HUF

Mercedes Selecta írógép, jó állapotban, eredeti tokjában, 32×38 cm
11016.

14 000 HUF
37,94
43,75

Germany 390, 410, antik, festett, porcelán fejű baba, fából készült mozgatható végtagokkal, 38cm
11017.

14 000 HUF
37,94
43,75

Germany R antik, festett, porcelán fejű baba, fából készült mozgatható végtagokkal, 27cm
11018.

14 000 HUF
37,94
43,75

Ezüst (Ag.) talpas ólomkristály kínáló, több rétegű, csiszolt, metszett, hibátlan, m:9 cm, d:13 cm
11019.

6 000 HUF

11020.

6 000 HUF

11021.

15 000 HUF
40,65
46,88

Lábakon álló, antik, ón tányér, griffmadár díszítéssel, jelzés nélkül, d:180mm
11022.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF