Frames Number of items: 10
908616
11524
226
8500
Frames
Egyedi készítésű dekoratív, faragott, aranyozott, hársfa keret, hibátlan állapotban, belső:26×21 cm, teljes méret:41×36 cm / Hand crafted unique frame
8 500 HUF
978030
11525
226
22000
Frames
Egyedi készítésű dekoratív képkeret, faragott, pácolt hársfa, hibátlan állapotban, nyomattal, belső: 36,6×43,5 cm, külső:55×64 cm / Hand crafted unique frame
22 000 HUF
984226
11526
226
Frames
18 000 HUF
978044
11527
226
15000
Frames
Egyedi készítésű dekoratív képkeret, faragott, aranyozott hársfa, hibátlan állapotban, belső: 35×52 cm, külső:45×61 cm / Hand crafted unique frame
15 000 HUF
978571
11528
226
Frames
Dekoratív dupla képkeret, fa, plexivel, benne nyomattal, belső méret: 54×40,5 cm, külső méret: 66,5×53 cm
2 000 HUF
997883
11529
226
Frames
10 db különböző képkeret, fa, néhány közepes állapotban, 24×17-40×30 cm
8 000 HUF
996577
11530
226
Frames
Aranyozott fa keret, benne festett gipszképpel, belső: 39,5×23,5 cm, külső: 46,5×31 cm
2 000 HUF
976083
11531
226
Frames
Antik sérült képkeret, fa, belső:50×80,5 cm, külső:66×96 cm
2 000 HUF
906034
11532
226
Frames
Virág motívumos díszkeret, kovácsoltvas, belső: 23×23 cm, külső:47×30 cm
4 000 HUF
906031
11533
226
Frames
Virág motívumos díszkeret, kovácsoltvas, belső: 23×29 cm, külső: 33×37 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house