https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Science and technology

Number of items: 22

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Durm, Josef dr., Hermann, Ende, Schmitt, Eduard dr.: Handbuch der Arhitektur. Viertel Theil. Entwerfen, Anlage, und Einrichtung der Gebaude. 6. Halb Band: Gebauede für Erziehung, Wisseschaft und Kunft. 4 Heft: Gebaude für Sammlungen und Ausstellungen. Darmstadt, 1893, Bergstrasser. Félbőr kötésben, a gerinc ill. a fedőborító kissé viseletes.
1
13006.

Durm, Josef dr., Hermann, Ende, Schmitt, Eduard dr.: Handbuch der Arhitektur. Viertel Theil. Entwerfen, Anlage, und Einrichtung der Gebaude. 6. Halb Band: Gebauede für Erziehung, Wisseschaft und Kunft. 4 Heft: Gebaude für Sammlungen und Ausstellungen. Darmstadt, 1893, Bergstrasser. Félbőr kötésben, a gerinc ill. a fedőborító kissé viseletes.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Reismann Adolf dr.: Magyar bábakönyv. A bábai hivatás gyakorlásáról. Budapest, 1934, Magyar Királyi Állami Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, fedőlap kissé viseltes állapotban.
1
13007.

Reismann Adolf dr.: Magyar bábakönyv. A bábai hivatás gyakorlásáról. Budapest, 1934, Magyar Királyi Állami Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, fedőlap kissé viseltes állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
Mátyus István: Diaetetica, az az a' jó egeszség' meg-tartásának modját, fundamentumoson elö-ado könyv, mellyet, betegek körül való foglalatosságtól üres óráin írt és készített, 's maga költségével közönségessé-is tett - -. I. kötet. Kolozsvár, 1762. Páldi István ny. [26] + 519 + [13] p.; Első kiadás! (Belső címlap hiányzik)  Korabeli, enyhén sérült félbőr kötésben.
1
13008.

Mátyus István: Diaetetica, az az a' jó egeszség' meg-tartásának modját, fundamentumoson elö-ado könyv, mellyet, betegek körül való foglalatosságtól üres óráin írt és készített, 's maga költségével közönségessé-is tett - -. I. kötet. Kolozsvár, 1762. Páldi István ny. [26] + 519 + [13] p.; Első kiadás! (Belső címlap hiányzik) Korabeli, enyhén sérült félbőr kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Number of bids:
0
 
Durm, Josef dr., Hermann, Ende, Schmitt, Eduard dr.: Handbuch der Arhitektur. Viertel Theil. Entwerfen, Anlage, und Einrichtung der Gebaude. 2. Halb -Band: Gebaude für die Zwecke des Wohnes, des Handels und Verkehres, 1 Heft:Wohnhaufer. Darmstadt, 1893, Bergstrasser. Félbőr kötésben, a gerinc ill. a fedőborító kissé viseletes.
1
13010.

Durm, Josef dr., Hermann, Ende, Schmitt, Eduard dr.: Handbuch der Arhitektur. Viertel Theil. Entwerfen, Anlage, und Einrichtung der Gebaude. 2. Halb -Band: Gebaude für die Zwecke des Wohnes, des Handels und Verkehres, 1 Heft:Wohnhaufer. Darmstadt, 1893, Bergstrasser. Félbőr kötésben, a gerinc ill. a fedőborító kissé viseletes.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Todd, David: Népszerű csillagászat. Bp. 1901. K. M. Term.tud. Társ. For. Darvai Móricz. Szövegközt 323 ábrával ill., színes táblákkal illusztrálva.(Term.tudományi Társulat LXVIII. Kötete) Kiadói egészvászon kötésben. Gerincnél kissé kopottas, egyébként jó állapotú.
1
13012.

Todd, David: Népszerű csillagászat.
Bp. 1901. K. M. Term.tud. Társ. For. Darvai Móricz. Szövegközt 323 ábrával ill., színes táblákkal illusztrálva.(Term.tudományi Társulat LXVIII. Kötete) Kiadói egészvászon kötésben. Gerincnél kissé kopottas, egyébként jó állapotú.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Richard, J.: Oczeánográfia Ford.: Pécsi Albert Bp. 1912. Kir. M. Termtud. Társ. 576 p. 344 képpel és ábrával. Kiadói, illusztrált, aranyozott Gottermayer egészvászon sorozatkötésben. Hátulján foltos.
1
13013.

Richard, J.: Oczeánográfia Ford.: Pécsi Albert Bp. 1912. Kir. M. Termtud. Társ. 576 p. 344 képpel és ábrával. Kiadói, illusztrált, aranyozott Gottermayer egészvászon sorozatkötésben. Hátulján foltos.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
Berget Alfonz: A földgömb és a légkör fizikája. Budapest 1909. K.M. Természettudományi Társulat. Kihajható térképekkel. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Gerinc viseletes.
1
13014.

Berget Alfonz: A földgömb és a légkör fizikája. Budapest 1909. K.M. Természettudományi Társulat. Kihajható térképekkel. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Gerinc viseletes.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Laufenauer Károly dr.: Előadások az idegélet világából. Öt táblával és hatvankét képpel. Budapest. 1899, Természettudományi Társulat. Dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben. Fedőlap kissé viseltes.
1
13015.

Laufenauer Károly dr.: Előadások az idegélet világából. Öt táblával és hatvankét képpel. Budapest. 1899, Természettudományi Társulat. Dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben. Fedőlap kissé viseltes.

 
Sold
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
1
 
Sztrókay Kálmán: A fizika úttörői. Képekkel. Budapest, 1939, Dante. Kiadói egészvászon kötésben.Kissé kopottas fedőlappal.
1
13016.

Sztrókay Kálmán: A fizika úttörői. Képekkel. Budapest, 1939, Dante. Kiadói egészvászon kötésben.Kissé kopottas fedőlappal.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Lengyel Béla: Világhódító ipari anyagok. Bp., 1939, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Sok képmelléklettel. Vászonkötésben, jó állapotban.
1
13017.

Lengyel Béla: Világhódító ipari anyagok. Bp., 1939, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Sok képmelléklettel. Vászonkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Ötven év. 1888-1938. Bayer gyógyszerek. Bp., 1938, Dr. Balla Béla. Papírkötés, jó állapotban, képekkel illusztrált.
1
13018.

Ötven év. 1888-1938. Bayer gyógyszerek. Bp., 1938, Dr. Balla Béla. Papírkötés, jó állapotban, képekkel illusztrált.

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
1
 
Elekes István: Hullócsillagok magasságának kiszámítása két és három helyen végzett egyidejű megfigyelésekből. Budapest, 1912.
1
13019.

Elekes István: Hullócsillagok magasságának kiszámítása két és három helyen végzett egyidejű megfigyelésekből. Budapest, 1912.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment