Books: Military

Number of items: 10

12990.

5 000 HUF

Baja Benedek, Pilch Jenő, Lukinich Imre dr., Zilahy Lajos (szerk.: Hadifogoly magyarok története. I. kötet. A balkáni, olasz, román, francia, angol, amerikai és perzsai-áfgán hadifogság, történelmi és nemzetközi jogi bevezetéssel. 226 szövegképpel, 4 műmelléklettel, 5 térképmelléklettel. Budapest, 1930, Athenaeum. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben.  Korának megfelelő állapotban.
12991.

4 000 HUF

12992.

10 000 HUF

12993.

4 600 HUF
12,47
14,38

Makkay Machalek Pál (szerk.): A 101-es zászló alatt A v. Békéscsabai cs. és k. 101 gy. e. Emlékalbuma. Budapest, 1934, Közlekedési Nyomda. A kötethez csatolva egy a könyvben említett katona emléklapja! Kiadói egészvászon kötésben, viseltes állapotban.
12994.

Makkay Machalek Pál (szerk.): A 101-es zászló alatt A v. Békéscsabai cs. és k. 101 gy. e. Emlékalbuma. Budapest, 1934, Közlekedési Nyomda. A kötethez csatolva egy a könyvben említett katona emléklapja!
Kiadói egészvászon kötésben, viseltes állapotban.

6 000 HUF

12995.

6 000 HUF

12996.

6 000 HUF

A Bécsi Hadilevéltár magyar vonatkozású térképeinek jegyzéke. Sajtó alá rend. Eperjesy Kálmán. Szeged, 1929. Városi ny. 172p. Félvászon kötésben
12997.

A Bécsi Hadilevéltár magyar vonatkozású térképeinek jegyzéke. Sajtó alá rend. Eperjesy Kálmán.
Szeged, 1929. Városi ny. 172p. Félvászon kötésben

3 000 HUF

12998.

4 000 HUF

Molnár Ferenc: Egy haditudósító emlékei. 1914 november- 1915 november. 5000-től - 10000-ig. Budapest, 1916, Franklin. Kopottas félvászon kötésben.
12999.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF