https://www.darabanth.com/en/222-Online-auction/222.0/Other-collectibles/Books-Military~20016/Revai-Mor-A-vilaghaboru-vegcelja-Anglia-kivalasa-Europabol-Bp-1915-Revai-testver~II961002
961002
12818
222
Books: Military
2 000 HUF
Description:
Révai Mór: A világháború végcélja. Anglia kiválása Európából. Bp., 1915, Révai testvérek. Kiadói félvászonkötésben. Sarkok kopottak, 2 firkált oldal.
Share:
Photo of the item taken by
: vörös_iván
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m