Number of items: 88
912590
11163
221
32000
Zsolnay vadász mintás étkészlet, matricás, jelzett, hibátlan, összesen:24 db
32 000 HUF
950061
11164
221
Zsolnay üldögélő kislány, eozin mázas, jelzett (pajzs), hibátlan, 7×7 cm
7 000 HUF
924113
11165
221
28000
Zsolnay búzavirág mintás mokkás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan
28 000 HUF
944009
11166
221
Zsolnay kézzel festett labdázó kisfiú, hibátlan jelzett, m: 11 cm
1 000 HUF
904973
11167
221
Zsolnay patika tégely, matricás, jelzett, hibátlan / Porcelain pharmacy tray 16 cm
4 000 HUF
956973
11168
221
Zsolnay kézzel festett porcelán vadászkutya, jelzett, apró kopásnyomokkal, 19,5×5×16,5 cm
5 000 HUF
932741
11169
221
Hollóházi mokkás készlet, jelzett, apró lepattanás a cukortartón
4 000 HUF
932739
11170
221
Hollóházi teás készlet, jelzett, hibátlan
7 000 HUF
949509
11171
221
Hollóházi porcelán akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:30 cm/Hand painted Hollóházi porcelain nude
2 800 HUF
926955
11172
221
Hollóházi kaspó pár (2db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14,5 cm, d:16 cm
8 000 HUF
900735
11173
221
Hollóházi matricás virágmintás porcelán váza, mázhibával, jelzett, m: 20 cm
1 000 HUF
954986
11174
221
Hollóházi hamutálak, 2db, matricás,jelzett. Kopott. 17x16,5cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m