Number of items: 88
952401
11151
221
Herendi kézzel festett nagy virágcsokor, sérült, jelzett, m: 15 cm, d: 13 cm
5 000 HUF
952394
11152
221
Herendi zöld virágmintás lapos bonbonier, hibátlan, jelzett, m: 10 cm, d: 12 cm
4 000 HUF
952383
11153
221
Herendi Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
4 000 HUF
952361
11154
221
Herendi rózsákkal díszített, kézzel festett gyertyatartó apró lepattanásokkal, jelzett, 11x11 cm, m: 9 cm
3 000 HUF
952347
11155
221
Herendi Viktória mintás porcelán fogpiszkáló tartó, hibátlan, jelzett, m: 3,5 cm, 4x2,5 cm
1 000 HUF
955199
11156
221
Zsolnay búgócsigával játszó gyerek, kézzel festett, jelzett (Sinkó), hibátlan, 13×15 cm / Handpainted Zsolnay chinaware figure in flawless condition
2 800 HUF
955222
11157
221
Zsolnay kézzel festett pillangós virágmintás ékszertartó doboz, hibátlan, jelzett, / Handpainted Zsolnay chinaware box, in flawless condition, 11×11x6 cm
4 000 HUF
955231
11158
221
Zsolnay kézzel festett virágmintás váza, hibátlan, jelzett, m: 16 cm
2 000 HUF
955277
11159
221
Zsolnay kézzel festett labdázó kislány, hibátlan, jelzett, m: 14 cm
2 800 HUF
955336
11160
221
Zsolnay búzavirág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, hibátlan, jelzett, d: 9 cm
3 000 HUF
954919
11161
221
Zsolnay mini kulacs, matricás, hibátlan, jelzett, m: 7,5 cm
953577
11162
221
55000
Zsolnay Pompadour II. étkészlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, összesen:25 db
55 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m