Art, antiquities

Number of items: 23

Rolleiflex No51830 Heldoscop-Anastigmat 1:3,1-7,5 cm és F. Deckel Compur objektívvel és zárral kissé kopott állapotban, eredeti tokkal, egy kis csavar hiánnyal / vintage camera in leather case. Bit tattered
11022.

30 000 HUF
81,30
93,75

cca 1920 C. P. Goerz Berlin Trieder Binocle (6×) távcső, eredeti hiányos bőr tokjába, sorozatszám: 53339, kopott, 11×9 cm /Antique german binoculars C P Goerz Berlin Trieder Binocle 53339 - 6 x magnification
11023.

50 000 HUF
135,50
156,25

cca 1870 Poszdech József (1811-1878) "Cs. K. Kizárólag Szabadalmaztatott Első Magyar Fuvógyárnok Pesten" feliratú öntött vas reklám plakett, 14,5×17,5 cm
11024.

4 000 HUF

1906 "Zum Andenken an Deinen 15. Geburtstag von Deinen treuen Hilde Prag" ezüst(Ag) lappal díszített szecessziós táncrendtartó, jelzett, 11,5x5,5 cm
11025.

5 000 HUF
11

Cigarettázó nőt ábrázoló, szecessziós fém cigarettatárca, kopásnyomokkal, 8x6,5x1,5 cm / Secession cigarette case with a smoker woman on the cover, with wearings, 8x6,5x1,5 cm
11026.

3 000 HUF
32

11027.

15 000 HUF
40,65
46,88

XX. sz eleje: Bakelit nyelű vajazó kés készlet. Acél és bronz eredeti dobozában / Begining of the 20th century: Knife set in original box. Bakelit handle, bronze-steel blade 17 cm
11028.

15 000 HUF
40,65
46,88

cca 1953 Certo Six 120 mm-es fényképezőgép harmonikás Carl Zeiss Jena objektívvel, saját tokjában, jó állapotban /  cca 1953 Certo Six 120 film camera with Carl Zeiss Jena folding objective, in it sown case, in good condition
11029.

cca 1953 Certo Six 120 mm-es fényképezőgép harmonikás Carl Zeiss Jena objektívvel, saját tokjában, jó állapotban /

cca 1953 Certo Six 120 film camera with Carl Zeiss Jena folding objective, in it sown case, in good condition

22 000 HUF
59,62
68,75

cca 1902 Korányi és Fröhlich Redőnygyár, redőnybehúzó, réz, rozsdás, 19×21 cm
11030.

6 000 HUF

XIX. sz. vége: Ezüst fejű sétabot. Politúrozott poliszander farkast ábrázoló fogóval / 19th century walking-stick with silver bukcle depicting a wolf. 97 cm
11032.

24 000 HUF
65,04
75,00

XIX. sz. vége: Ékszertartó szekrényke. Belül három fiókkal, hozzá való kulccsal. Kisebb restaurálásra szorul / 19th century jewelery cupboard with key and 3 drawers. Needs minor repair. 34x35x21 cm
11034.

10 000 HUF
18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF