https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery

Number of items: 42

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Monogramos (Ag.) ezüst cigaretta tálca, jelzett, jó állapotban, nettó: 143g, 12×8 cm
1
19024.

Monogramos (Ag.) ezüst cigaretta tálca, jelzett, jó állapotban, nettó: 143g, 12×8 cm

 
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst (Ag.) tortalapát, jelzett, h:28 cm, nettó:155 g
1
19025.

Ezüst (Ag.) tortalapát, jelzett, h:28 cm, nettó:155 g

 
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst (Ag.) halkés, gazdagon díszített, jelzett, h:21 cm, nettó:56 g
1
19026.

Ezüst (Ag.) halkés, gazdagon díszített, jelzett, h:21 cm, nettó:56 g

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst (Ag) kereszt, jelzett, 9,9 g / Silver cross, 9,9 g
1
19027.

Ezüst (Ag) kereszt, jelzett, 9,9 g /
Silver cross, 9,9 g

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
4
 
Ezüst (Ag) kereszt, jelzett, 11,9 g / Silver cross, 11,9 g
1
19028.

Ezüst (Ag) kereszt, jelzett, 11,9 g /
Silver cross, 11,9 g

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
3
 
Ezüst (Ag.) talpas kínáló, jelzett, mesterjeggyel (MS), cizellált, csúnyán javított, m:16 cm, nettó:322g
1
19029.

Ezüst (Ag.) talpas kínáló, jelzett, mesterjeggyel (MS), cizellált, csúnyán javított, m:16 cm, nettó:322g

 
Sold
Starting price:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Number of bids:
1
 
cca 1910 18 K jelzett, duplafedeles, stopper funkciós zsebóra, járó, de javításra szoruló szerkezettel, hiányzó első és hátsó óraüvegekkel, belső (8,5g) fedlap lejár szép számlappal, nagy bruttó súllyal. Br 136g /  cca 1910 Gold pocket watch 18K without glasses, mechanics needs some repair Gross weight 136g
1
19030.

cca 1910 18 K jelzett, duplafedeles, stopper funkciós zsebóra, járó, de javításra szoruló szerkezettel, hiányzó első és hátsó óraüvegekkel, belső (8,5g) fedlap lejár szép számlappal, nagy bruttó súllyal. Br 136g /
cca 1910 Gold pocket watch 18K without glasses, mechanics needs some repair Gross weight 136g

 
Sold
Starting price:
280 000 HUF
758,81
EUR
,
875,00
USD
Number of bids:
1
 
cca 1910 14 K duplafedeles, zsebóra, javításra szoruló szerkezettel, hiányzó óraüvegekkel, Br 56 g /  cca 1910 Gold pocket watch 14K without glass, mechanics needs repair. Gross weight 56g
1
19031.

cca 1910 14 K duplafedeles, zsebóra, javításra szoruló szerkezettel, hiányzó óraüvegekkel, Br 56 g /
cca 1910 Gold pocket watch 14K without glass, mechanics needs repair. Gross weight 56g

 
The item is not available
Starting price:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Number of bids:
0
 
XIX. sz vége: Ezüst (Ag) öv bőrre fűzött veretekből, aranyozott ezüst filigránból rakott növényi motívumokkal és niello-díszítéssel, 84 zolotniki (875/1000) tisztaságú kaukázusi jelzéssel és "AI" mesterjeggyel / End of 19th century: Silver belt from the Caucasus on a leather base, with gold plated filigree floral decoration and niello inlay, 84 zolotniki (875/1000) fineness hallmark and "AI" maker's mark, 77cm, br: 607gr
1
19032.

XIX. sz vége: Ezüst (Ag) öv bőrre fűzött veretekből, aranyozott ezüst filigránból rakott növényi motívumokkal és niello-díszítéssel, 84 zolotniki (875/1000) tisztaságú kaukázusi jelzéssel és "AI" mesterjeggyel / End of 19th century: Silver belt from the Caucasus on a leather base, with gold plated filigree floral decoration and niello inlay, 84 zolotniki (875/1000) fineness hallmark and "AI" maker's mark, 77cm, br: 607gr

 
The item is not available
Starting price:
150 000 HUF
406,50
EUR
,
468,75
USD
Number of bids:
0
 
Cca 1920 ezüst (Ag.) díszített peremű tálca, jelzett (Dianás), mesterjellel, jó állapotban, nettó: 665g, 38×26 cm / Antique silver tray, good condition
1
19033.

Cca 1920 ezüst (Ag.) díszített peremű tálca, jelzett (Dianás), mesterjellel, jó állapotban, nettó: 665g, 38×26 cm / Antique silver tray, good condition

 
The item is not available
Starting price:
95 000 HUF
257,45
EUR
,
296,88
USD
Number of bids:
0
 
6 db ezüst (Ag.) likőrös pohár, jelzett, alján virágmotívummal díszített, m:12 cm, nettó:186.6 g / silver liqueur glasses
1
19034.

6 db ezüst (Ag.) likőrös pohár, jelzett, alján virágmotívummal díszített, m:12 cm, nettó:186.6 g / silver liqueur glasses

 
Sold
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
4
 
Ezüst (Ag.) gyertyatartó, jelzett, mesterjeggyel, (A.P), nettó: 305g, m:32 cm
1
19035.

Ezüst (Ag.) gyertyatartó, jelzett, mesterjeggyel, (A.P), nettó: 305g, m:32 cm

 
The item is not available
Starting price:
48 000 HUF
130,08
EUR
,
150,00
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment