https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Art-ceramics

Number of items: 28

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Komlós kerámia, Madonna a gyermekével, festett mázas kerámia, alján kisebb lepattanás, jelzett, m:26 cm, h:27 cm
1
11084.

Komlós kerámia, Madonna a gyermekével, festett mázas kerámia, alján kisebb lepattanás, jelzett, m:26 cm, h:27 cm

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
 
Komlós csodálkozó párocska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, mázas kerámia, m:20cm, h:17 cm
1
11085.

Komlós csodálkozó párocska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, mázas kerámia, m:20cm, h:17 cm

 
Sold
Starting price:
9 500 HUF
25,75
EUR
,
29,69
USD
Number of bids:
2
 
Molnár Kálmán: Juhász. Mázas kerámia, apró lepattanással, jelzett, m:19 cm
1
11086.

Molnár Kálmán: Juhász. Mázas kerámia, apró lepattanással, jelzett, m:19 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Bán Mariann (1946-): Babás dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm
1
11087.

Bán Mariann (1946-): Babás dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm

 
The item is not available
Starting price:
9 500 HUF
25,75
EUR
,
29,69
USD
Number of bids:
0
 
Újvári Tóth Béláné: Afrikai totem. Festett kerámia, jelzett, m:57 cm
1
11088.

Újvári Tóth Béláné: Afrikai totem. Festett kerámia, jelzett, m:57 cm

 
The item is not available
Starting price:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Number of bids:
0
 
Körmöcbányai szecessziós hiányos süteményes tányérkészlet, 4 db kistányér, 1 nagy, apró lepattanással, jelzett, d:18 cm és 27 cm
1
11089.

Körmöcbányai szecessziós hiányos süteményes tányérkészlet, 4 db kistányér, 1 nagy, apró lepattanással, jelzett, d:18 cm és 27 cm

 
Sold
Starting price:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Number of bids:
2
 
Bod jelzéssel 6 db kerámia mokkás csésze és csészealj és egy cukortartó, egy csésze füle alig észrevehetően ragasztott
1
11090.

Bod jelzéssel 6 db kerámia mokkás csésze és csészealj és egy cukortartó, egy csésze füle alig észrevehetően ragasztott

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
 
2 db népi mintás falitányér, hibátlan, jelzett, d: 24 cm
1
11091.

2 db népi mintás falitányér, hibátlan, jelzett, d: 24 cm

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
1
 
Kézzel festett népi mintás kerámia fali tálak Áhel Lily kézjegyével, 3 db, jelzett, d: 23 cm
1
11092.

Kézzel festett népi mintás kerámia fali tálak Áhel Lily kézjegyével, 3 db, jelzett, d: 23 cm

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
1
 
Lila virágmintás díszes kerámia tál, hibátlan, számmal jelzett, d: 31 cm
1
11093.

Lila virágmintás díszes kerámia tál, hibátlan, számmal jelzett, d: 31 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Nyolcszög alakú zöldeskék kerámia bonbonier Tompa jelzéssel, hibátlan, d: 10 cm, m: 6 cm
1
11094.

Nyolcszög alakú zöldeskék kerámia bonbonier Tompa jelzéssel, hibátlan, d: 10 cm, m: 6 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Virág mintás kancsó, jelzés nélkül, hibátlan, m:33 cm
1
11095.

Virág mintás kancsó, jelzés nélkül, hibátlan, m:33 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment