Military

Number of items: 34

1873. december 2. "Hadiérem" I.Ferenc József Br katonai érdemérem T:3 fül törés Hungary 1873. december 2. "Military Medal" Franz Joseph I Br with ribbon C:F NMK 231.
31014.

1873. december 2. "Hadiérem" I.Ferenc József Br katonai érdemérem T:3 fül törés
Hungary 1873. december 2. "Military Medal" Franz Joseph I Br with ribbon C:F
NMK 231.

1 000 HUF

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2-  Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration without ribbon C:XF,VF  NMK 249.
31015.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2-
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration without ribbon C:XF,VF
NMK 249.

800 HUF

31016.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalaggal T:2
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with ribbon C:XF
NMK 249.

1 000 HUF

1914. "A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme" kitüntetés ezüstözött bronz változat mellszalag nélkül T:2 Hungary 1914. "Red Cross, Silver Medal of Honour" silver plated bronze decoration without ribbon C:XF NMK 284.
31017.

1914. "A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme" kitüntetés ezüstözött bronz változat mellszalag nélkül T:2
Hungary 1914. "Red Cross, Silver Medal of Honour" silver plated bronze decoration without ribbon C:XF
NMK 284.

16 000 HUF
43,36
50,00
9

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Frigyes Főherceg Tábornagy" tombak sapkajelvény (32x43mm),szign.: Marschall T:2 akasztó letört Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Archduke Friedrich Supreme Commander" tombac cap badge (32x43mm) sign.: Marschall C:XF broken hanger
31018.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Frigyes Főherceg Tábornagy" tombak sapkajelvény (32x43mm),szign.: Marschall T:2 akasztó letört
Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Archduke Friedrich Supreme Commander" tombac cap badge (32x43mm) sign.: Marschall C:XF broken hanger

4 000 HUF

1915-1916. "II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" fémjel nélküli változat, mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2- ph. Hungary 1915-1916. Medal for Bravery II class, "Der Tapferkeit" without ribbon. Sign: Tautenhayn C:VF edge error NMK 133.
31019.

1915-1916. "II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" fémjel nélküli változat, mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2- ph.
Hungary 1915-1916. Medal for Bravery II class, "Der Tapferkeit" without ribbon. Sign: Tautenhayn C:VF edge error
NMK 133.

2 400 HUF

1916. "Károly-Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalag nélkül T:2- Hungary 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration without ribbon C:VF
31020.

1916. "Károly-Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalag nélkül T:2-
Hungary 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration without ribbon C:VF

1 000 HUF

1916. "Károly-Csapatkereszt" cink kitüntetés T:2- Hungary 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration without ribbon C:VF
31021.

1916. "Károly-Csapatkereszt" cink kitüntetés T:2-

1 000 HUF

1916. "Károly-Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration without ribbon C:XF
31022.

1916. "Károly-Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalag nélkül T:2
Hungary 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration without ribbon C:XF

800 HUF

1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztály "Fortitudini / IV. Károly" jelzett "A" kitüntetés mellszalaggal Szign.: Kautsch (30mm) T:2- Hungary 1917. Silver Medal for Bravery II class, with "A" hallmark on edge, with ribbon Sign.: Kautsch C:VF
31023.

1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztály "Fortitudini / IV. Károly" jelzett "A" kitüntetés mellszalaggal Szign.: Kautsch (30mm) T:2-
Hungary 1917. Silver Medal for Bravery II class, with "A" hallmark on edge, with ribbon Sign.: Kautsch C:VF

2 000 HUF
11

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "Kövessházi Kövess Hermann tábornagy" bronz emlékérem. Szign.: O. Thiede (115g/66mm) T:2-
31024.

8 000 HUF

1918. "Laeso Militi" - Sebesültek Érme cink kitüntetés mellszalag nélkül, szign.: R. Placht T:2- Hungary 1918. "Laeso Militi" - Carolus Combat Wound medal zinc, without ribbon, sign.:R. Placht C:VF
31025.

1918. "Laeso Militi" - Sebesültek Érme cink kitüntetés mellszalag nélkül, szign.: R. Placht T:2-
Hungary 1918. "Laeso Militi" - Carolus Combat Wound medal zinc, without ribbon, sign.:R. Placht C:VF

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF