Jewellery

Number of items: 16

19000.

14 000 HUF
37,94
43,75

14 K női arany karóra tok plexivel. Nettó 2g + hozzátartozó javításra szoruló óraszerkezettel. / Mechanic womens gold (14C) watch case. Net 2g + watch mechanics.
19001.

10 000 HUF

Családi címeres ezüst (Ag.) kiöntő, horpadt, jelzett, mesterjeggyel (MG), m:5 cm, nettó:57 g
19002.

5 500 HUF
14,91
17,19

Családi címer, zománccal díszített ezüst (Ag.), zománc lepattanásokkal, jelzés nélkül, bruttó:16 g 6×5 cm
19003.

3 000 HUF
9

19004.

9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst (Ag) mandzsetta gomb, 2 db, jelzett, 6,4 g / A pair of silver cufflings, 6,4 g
19005.

Ezüst (Ag) mandzsetta gomb, 2 db, jelzett, 6,4 g /
A pair of silver cufflings, 6,4 g

3 000 HUF

Ezüst (Ag.) hastáncoslánc, egyik bogyó sérült, jelzés nélkül, bruttó: 38 g
19006.

11 000 HUF
29,81
34,38

Férfi pecsétgyűrű 18K arany / Men's ring 18 C gold 7,4g m: 70
19008.

55 000 HUF
149,05
171,88

19009.

140 000 HUF
379,40
437,50

Ezüst (Ag.) tálca eredeti üveg betéttel, jelzett, mesterjeggyel, hibátlan üvegekkel, nettó:744g, 30×40 cm/ Silver tray with the original glass
19010.

110 000 HUF
298,10
343,75

19011.

38 000 HUF
102,98
118,75

19012.

70 000 HUF
189,70
218,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF