Books: Law

Number of items: 9

Werbőczius illustratus: Sive decretum tripartitum juris consuetudinarii inclyti Regni Hungariae, a magistro Stephano de Werbőcz. Tyrnaviae, Typis Collegii Academici societ. Jesu, anno 1763. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű egészbőr kötés, gerince sérült, hiányos, első kötéstáblája levált, kopottas állapotban / full leather binding
12847.

9 000 HUF
24,39
28,13

Martini, Carolus Antonius: De lege naturali exercitationes sex. VIennae, 1782. Typis Ioan Thom Tratter. A kiegyezésig használt jogi tankönyv. Korabeli, bordázott gerincű félbőr kötésben, kis sérülésekkel
12848.

6 000 HUF

Pikler Gyula: A jog keletkezéséről és fejlődéséről Bp., 1897. Pilitzer Zs. 276 p. Egyetlen kiadás! Egészvászon kötésben. Jó állapotban
12849.

Pikler Gyula: A jog keletkezéséről és fejlődéséről
Bp., 1897. Pilitzer Zs. 276 p. Egyetlen kiadás! Egészvászon kötésben. Jó állapotban

12 000 HUF

12850.

4 000 HUF

Dr. Nizsalovszky Endre: A család a magyar jogban (Vázlat a katolikus népművelési előadások anyagául). Budapest, Szent István-társulat kiadása. Papír kötés, jó állapotban
12851.

900 HUF
2,44
2,81

12852.

9 000 HUF
24,39
28,13

12853.

2 600 HUF
7,05

12854.

24 000 HUF
65,04
75,00

12855.

Huszti (István) Stephanus: Jurisprudentia practica seu commentarius novus in Jus Hungaricum... I–III. kötet (egybekötve)
Budae, 1745. Typis Veronicae Nottensteinin. [14] + 331 + 465 + 132 + [68] p. Első kiadás! Magánjogi tankönyv. Korabeli, erősen megviselt bordázott gerincű egészbőr kötésben. Egy lapon kis hiány, előzéklapon számos tulajdonosi bejegyzéssel / In damaged full leather binding

16 000 HUF
43,36
50,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF