Number of items: 100

Japán festett porcelán cukortartó, jelzett, hibátlan, 10x8 cm
11180.

1 000 HUF

Japán virágmintás porcelán kínáló tál kistányérokkal (5 db), hibátlan, jelzett
11181.

1 000 HUF

Kahla Indigo mokkás és süteményes készlet, hibátlan, jelzett
11182.

11 000 HUF
29,81
34,38

11183.

20 000 HUF
54,20
62,50

2 db kínai csésze kanállal, jelzettek, hibátlanok,
11184.

1 000 HUF

Antik mozsár "1914-17" felirattal, fehér mázas, jelzés nélkül, hibátlan, m:14 cm, törő:22 cm
11185.

5 000 HUF

Jelzett ásó legény, kézzel festett, hibátlan, m:35 cm
11186.

9 000 HUF
24,39
28,13

11187.

9 000 HUF
24,39
28,13

Köszönő nemes, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m:12 cm
11188.

7 000 HUF
18,97
21,88

John Fitzgerald Kennedy, fehér mázas, jelzés nélkül, apró repedésekkel, m:24 cm
11189.

4 000 HUF

Nagy méretű olasz bonbonier, jelzés nélkül, kézzel festett, hibátlan, m:26 cm
11190.

4 600 HUF
12,47
14,38

Japán kézzel festett váza, kopásnyomokkal, talpán apró hajszálrepedéssel, m: 15 cm
11191.

3 400 HUF
9,21
10,63

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF