Chinaware / Porcelain Number of items: 100
903753
11180
215
Japán festett porcelán cukortartó, jelzett, hibátlan, 10x8 cm
1 000 HUF
904980
11181
215
Japán virágmintás porcelán kínáló tál kistányérokkal (5 db), hibátlan, jelzett
1 000 HUF
880700
11182
215
11000
Kahla Indigo mokkás és süteményes készlet, hibátlan, jelzett
11 000 HUF
861255
11183
215
20 000 HUF
907060
11184
215
2 db kínai csésze kanállal, jelzettek, hibátlanok,
1 000 HUF
905965
11185
215
Antik mozsár "1914-17" felirattal, fehér mázas, jelzés nélkül, hibátlan, m:14 cm, törő:22 cm
5 000 HUF
904082
11186
215
Jelzett ásó legény, kézzel festett, hibátlan, m:35 cm
9 000 HUF
903997
11187
215
9 000 HUF
904002
11188
215
Köszönő nemes, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m:12 cm
7 000 HUF
902499
11189
215
John Fitzgerald Kennedy, fehér mázas, jelzés nélkül, apró repedésekkel, m:24 cm
4 000 HUF
902510
11190
215
4600
Nagy méretű olasz bonbonier, jelzés nélkül, kézzel festett, hibátlan, m:26 cm
4 600 HUF
904563
11191
215
3400
Japán kézzel festett váza, kopásnyomokkal, talpán apró hajszálrepedéssel, m: 15 cm
3 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house