Number of items: 100
907342
11168
215
Villeroy & Boch 6 db kistányér, matricás, jelzett, apró repedésekkel, d: 20 cm
2 000 HUF
906865
11169
215
Lomonosov orosz porcelán tigris, hibátlan, jelzett, 13x13 cm
2 000 HUF
906876
11170
215
Lomonosov orosz porcelán kutya, hibátlan, jelzett, 21x12 cm
2 000 HUF
903609
11171
215
Boch Freres füles tál, kézzel festett, jelzett, apró máz hibával, 41×29
5 000 HUF
905697
11172
215
Manner's Cacao Extract porcelán gyógyszeres tégely, m: 6,5 cm, d: 5,5 cm
1 400 HUF
870077
11173
215
Geschützt csésze és csészealj, kézzel festett, jelzett, hibátlan
1 200 HUF
839962
11174
215
100
Cluj jegesmedve, kézzel festett, jelzett, apró máz hibával, m: 10 cm, h: 16,5 cm.
880822
11175
215
Schlaggenwald porcelán kávékiöntő és fedeles cukortartó, hibátlan jelzett, kávékiöntő m: 20 cm, cukortartó: 8 cm
1 000 HUF
903934
11176
215
Hoffburg csésze matricás teáscsésze aljjal, kopásnyomokkal, jelzett, csésze m: 7 cm, d: 9 cm, tál d: 16 cm
1 000 HUF
905770
11177
215
Porcelán tétel: Hollóházi, Bavaria, B&G, hibátlanok, összesen:7 db
2 000 HUF
904576
11178
215
Porcelán tétel: Bavaria, Copelands, Hollóházi, stb, összesen:8 db
1 000 HUF
903065
11179
215
Canton süteményes tányér, máz hibával, kézzel festett, jelzett, d:18,5 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m