Number of items: 100
889500
11131
215
Zsolnay leveses tál, modern díszítéssel, matricás, jelzett, restaurált, 33×24 cm
1 600 HUF
858389
11132
215
Zsolnay Pompadour mintás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, kopott, viaszos/ Zsolnay cake set
1 800 HUF
904056
11133
215
Zsolnay virágmintás hamutartó tálka, hibátlan, jelzett, 12x8 cm
1 400 HUF
890116
11134
215
Zsolnay búzavirág mintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
908261
11135
215
Zsolnay kutya, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:12 cm
1 600 HUF
908260
11136
215
Zsolnay spániel, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:11 cm
1 600 HUF
908263
11137
215
Zsolnay vizsla, kézzel festett, hibátlan, jelzett, h:18 cm, m:16 cm
2 000 HUF
908266
11138
215
Zsolnay virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, mini hajszálrepedéssel, m:26 cm
1 000 HUF
908267
11139
215
Zsolnay virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, mini máz alatti repedéssel, m:26 cm
1 000 HUF
908268
11140
215
Zsolnay vakarózó kutya, kézzel festett, jelzett, nagyon apró lepattanás, m:8 cm
1 000 HUF
905916
11141
215
Zsolnay kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11 cm
2 000 HUF
902338
11142
215
Zsolnay virág mintás kis váza és kis kaspó, kézzel festett, m:11,5 cm, d:12 cm
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m