Number of items: 100

Zsolnay leveses tál, modern díszítéssel, matricás, jelzett, restaurált, 33×24 cm
11131.

1 600 HUF

Zsolnay Pompadour mintás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, kopott, viaszos/ Zsolnay cake set
11132.

1 800 HUF

Zsolnay virágmintás hamutartó tálka, hibátlan, jelzett, 12x8 cm
11133.

1 400 HUF

Zsolnay búzavirág mintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
11134.

800 HUF

Zsolnay kutya, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:12 cm
11135.

1 600 HUF

Zsolnay spániel, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:11 cm
11136.

1 600 HUF

Zsolnay vizsla, kézzel festett, hibátlan, jelzett, h:18 cm, m:16 cm
11137.

2 000 HUF
15

Zsolnay virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, mini hajszálrepedéssel, m:26 cm
11138.

1 000 HUF
20

Zsolnay virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, mini máz alatti repedéssel, m:26 cm
11139.

1 000 HUF
15

Zsolnay vakarózó kutya, kézzel festett, jelzett, nagyon apró lepattanás, m:8 cm
11140.

1 000 HUF

Zsolnay kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11 cm
11141.

2 000 HUF

Zsolnay virág mintás kis váza és kis kaspó, kézzel festett, m:11,5 cm, d:12 cm
11142.

3 600 HUF
9,76
11,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF