Number of items: 100
904005
11119
215
Herendi Viktória mintás porcelán áttört kosárka, hibátlan, jelzett, 10x7x3 cm
2 600 HUF
904951
11120
215
Herendi virágmintás kézzel festett porcelán mini váza fedéllel, hibátlan, jelzett, m: 10 cm
908264
11121
215
Herendi virágos bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:11 cm, m:5 cm
2 400 HUF
902056
11122
215
Herendi csésze, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, m:5 cm, d:8 cm
2 000 HUF
902115
11123
215
Herendi Viktória mintás áttört kosár, kézzel festett jelzett, hibátlan, d:12,5 cm, m:4,5 cm
2 000 HUF
906726
11124
215
Herendi Viktória mintás porcelán asztali dísztálka, hibátlan, jelzett, m: 3,5 cm, d: 8 cm
1 000 HUF
839928
11125
215
Herendi porcelán madár, pici kopással, m:7 cm, h:8,5 cm
904644
11126
215
55000
Zsolnay Pompadour készlet (6 szem.), kézzel festett, jelzett, hibátlan, összese:24 db
55 000 HUF
857821
11127
215
26000
Zsolnay perzsa mintás kaspó, kézzel festett, jelzett (TJM), hibátlan, m:12 cm, d:12 cm
26 000 HUF
906167
11128
215
Zsolnay virág mintás falióra, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:25,5 cm
5 000 HUF
905123
11129
215
Zsolnay búgócsigával játszó gyerek. kézzel festett, jelzett (Sinkó), hibátlan, 13×15 cm/ Handpainted Zsolnay chinaware figure in flawless condition
3 000 HUF
904743
11130
215
9500
Zsolnay Pompadour süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, összese:7 db
9 500 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m