Books: Religion

Number of items: 35

Lévay Mihály: A katolikus hittérítés története I-II. Bp., 1937, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.
12930.

5 000 HUF

Dedek Crescens János: Szentek élete. A legjelesebb kútfők és szent életírók nyomán. A főegyházmegyei hatóság jóváhagyásával. Bp., 1900, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Kiadói aranyozott festett egészvászon kötés, színezett lapszélek, gerincnél kissé kopott, néhol a lapjai foltosak, kis szakadás, enyhén kopottas állapotban.
12931.

7 000 HUF
18,97
21,88

12932.

2 800 HUF

Lévay Mihály(szerk.): A katolikus hittérítés története I. 254 képpel és két térképmelléklettel. Bp., 1937, Franklin. Kaidói aranyozott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
12933.

1 000 HUF

Biblia Pauperum. Az Esztergomi Főszékesegyházi Könyvtár negyvenlapos Blockbuch Biblia Pauperuma. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott műbőr kötés,védőborítóval, gerincnél levált, egyébként jó állapotban.
12934.

2 000 HUF

Dr. Czaich Árpád Gilbert-Fráter Aladár: X. Pius pápa életének és uralkodásának története napjainkig. Bp., 1907, Athenaeum. Kiadói festett egészvászon kötés, képekkel illusztrált, piszkos, kopottas állapotban.
12935.

3 000 HUF

Hübner János: Bibliabéli históriáji az ifjúság és, a' mellyeket a nemzeti oskolák számára. I.-II. kötet. Sáros-patakon 1825. Nádaskay András. MOdern, egészbőr kötésben.
12936.

6 000 HUF

Vida Sándor: Steinberger György élete. Hódmezővásárhely. 1938.
12937.

2 000 HUF

Vizsolyi Biblia I.-II. kötet. Facsimile kiadás. Bp. 1990. Magyar Helikon. Kiadói egészbőr kötésben
12938.

14 000 HUF
37,94
43,75

Kovács Mihály (szerk.): Látogatás Borsodban. Miskolc, 1980. Minikönyv, sorszámozott (39/400), könyvárusi forgalomba nem került.
12939.

1 400 HUF

12940.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF