4 000 HUF
Stephens, Henry: Mezei gazdaság könyve, A hazai körülményekhez alkalmazva, I. kötet. Pest, 1855, Herz János. Aranyozott gerincű félbőr kötés, gerincnél levált, egyes lapok gyűröttek, színezett lapszélek, kopottas állapotban.